(Önemli) silecek koluna klips (Kampanya Kod: 11P032)

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ısıtma sistemi borularına klips

Ben de bgn servise verdim kampanya diye bi astra j daha vardı kelepçe takılcak falan dendi önlem olarak adama. sıra bana geldi. Ben direk benim araba su alıyor dedim diğer astracı adamın yüzü düştü :) herlade arabanın hakikaten su alacağını beklemiyordu. ŞUNU belirteyim benim aracımda su alıyor ve Kampanya gözükmüyor. Belli şasi numaralı araçları çağırıyorlarmış ama benim çağırılacak araçlar içinde değil ve su alıyor siz yine de kendiniz kontrol edin derim çağırmayabilirler. Servis daışmanı araçta sizin kampanya gözükmüyor diyor. Allahtan içeri sabah su almış yine uğraştırmadı. Başka bi sorunum var da onu da ayrı bi konuda açayım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
evet arkadaşlar bugün servise gittim Tolga arkadaşımıza uygulanan kampanya imiş,silecek motoruna bağlı olan ve klips takılması uğraştırıcı olan kollardan yolcu tarafında olana klips takıldı ve servis kodu 11p032.

Benim klima kondansatörü değişirken bana da yaptılar o güncellemeyi, 11P032 Silecek bağı klipsi. Güncelleme türü de iyileştirme. (:)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efeyaya link' Alıntı:
Ben de bgn servise verdim kampanya diye bi astra j daha vardı kelepçe takılcak falan dendi önlem olarak adama. sıra bana geldi. Ben direk benim araba su alıyor dedim diğer astracı adamın yüzü düştü :) herlade arabanın hakikaten su alacağını beklemiyordu. ŞUNU belirteyim benim aracımda su alıyor ve Kampanya gözükmüyor. Belli şasi numaralı araçları çağırıyorlarmış ama benim çağırılacak araçlar içinde değil ve su alıyor siz yine de kendiniz kontrol edin derim çağırmayabilirler. Servis daışmanı araçta sizin kampanya gözükmüyor diyor. Allahtan içeri sabah su almış yine uğraştırmadı. Başka bi sorunum var da onu da ayrı bi konuda açayım.
aracım su alıyor dediginizde kampanya yoksa sorun da yoktur mu diyor servis anlamadım. sonucta sizin bir sorununuz var. sorunun kaynagının ne olduguna bakmadılar mı hiç

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Su alan araçlar belliymiş şase numarasından. Benim araç o şase numaralarının içinde değilmiş yani ben su aldığını farketmesem hiç bir zaman beni servise çağırmıyacakalr aracınıza kelepçe takıcaz yoksa su girer diye. Servise bırakmayın siz kontrol edin varsa sorun onarımını yaptırın diye söyledim.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı aldım servisten. TAban halısı sökülmüş kurulmuş.o kelepçeler takılmış. polen filtresi su içindeymiş o değişmiş. Kalorifer motoru su almış. Sipariş verildi kalorifer motoru gelince değiştirecek. Üstünede tornavida çiziği yapmışlar teyp ekranının üstündeki yumuşak malzemeli kısmı çok sinir oldum ya madd

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

efeyaya link' Alıntı:
Aracı aldım servisten. TAban halısı sökülmüş kurulmuş.o kelepçeler takılmış. polen filtresi su içindeymiş o değişmiş. Kalorifer motoru su almış. Sipariş verildi kalorifer motoru gelince değiştirecek. Üstünede tornavida çiziği yapmışlar teyp ekranının üstündeki yumuşak malzemeli kısmı çok sinir oldum ya madd
Merhaba,
Aynı sorunu ben yaşadım ve Türkiyede sorunlu araçlar benim araç yüzünden çağırıldı.
Kalorifer motorum değişti,
Polen filtresi değişti,
Halı sökülüp komple fırınlandı araç kurutuldu.
AMa teyp ekranın üzerindeki çiziği anlamadım.
İşin enteresan yanı, aracımı verdiğimde aracımda tıkırtılar mevcuttu.Onları belirtmiştim bir çoğunu düzeltmişle ama bu sefer tıkırtı duymadığım 1 -2 noktadan tıkırtı geliyor şimdide :/
Cumartesi tekrar servise gideceğim..

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok o çizik işgüzar adamları anlatmak için yazdım su almasıyla alakası yok yani:) tıkırtılar nerden geliordu şimdi nerden geliyor??

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: (Önemli) Isıtma Sistemi Borularına Klips (Kampanya Kod: 11P032)

Dün aracın ısıtma sistemi çalışmamıştı forumda bahsetmiştim. Bugün servise gidecektim ve sabah aracı çalıştırdığımda
maalesef sağ ön taraftan içeri az da olsa su almıştı. Yani güncelleme yaptırıcaktım bir iki gün içerisinde yetişemedim
Aynı şekilde polen filtresi ıslanmış, yarın değiştirilecek. Sağ halı çıkartılıp kurutulacak ve Pazartesi de klima (fan) motoru değiştirilecek.
Aracın kampanyası varmış neden haber vermediniz dedim servise baktı kontrol etti kampanya 32 bin km de görülüyor dedi
Yani bu güncelleme bakım zamanına getiriliyor. Öncekinde de 18 bin de görünüyordu kampanya ve 15 bin bakımında yapılacaktı
ben daha önce götürmesem.
Aslında Ulaş abi çok güzel burada paylaşmıştı ben 1 gün ile kampanyayı kaçırdım ve araç su aldı, inanamıyorum :)
Neyse çok fazla bir problem yok.
Bu kampanya kapsamında ısıtma sisetmi borularına klips yaptırmamış arkadaşlar mutlaka bu hafta servise uğrasınlar.
Önemle duyurulur yoksa aracın sağ önünden içeri su alması çok muhtemel ve yine servise bu hafta bundan dolayı
birçok araç gelmiş kimi daha şanslı su almadan kampanya dahilinde müdehale edilmiş kimisi benim gibi su alınca :)

Mutlaka ihmal etmeyin arkadaşlar...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde 2 hafta önce 1. yıl bakımında çıktı yaptılar mı acaba questionnn

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
benimde 2 hafta önce 1. yıl bakımında çıktı yaptılar mı acaba questionnn
gerekirse telefon edin servisinize plaka ve tc den hemen serviste
kontrol ediyorlar mutlaka ihmal etmeyin ben bir gün ihmal ettim araç su aldı
telefon edince size bildirirler sistemden bakıp, yapıldıysa çıkar zaten sistemde