Ön tamponu çizdim OFFF

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[img=800x597]http://i41.tinypic.com/24gj5m0.jpg[/img]

Ya Bir  yerden dönüyordum kurtarır dedim kurtarmadı resimdeki yeri sürttüm araç daha 2 haftalık 900km de daha sinirlerim bozuldu elim ayağım titredi çizikler derin pastayla olmadı ya rötüş yaptırıcam yada auto kingde onarıyorlarmış ama güvenemiyorum auto king hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın hele hele ikitelli şubesi oraya gittim 85 tl fiyat çektiler ergo sigortam var ama çizik ufak olmadığı için karşılamıyormuymuş öyle bişi dedi cumartesi bi usta gelcek bizim oraya rötüş yaptırıcam büyük ihtimal ataköye gittim biz bişi yapamayız dedi sinirlerim attı gene anca komple boyarız 330 tl fiyat çekti küfür edip çıktım ordan bu derin çiziği nasıl gidebiliriz bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden yakında asıl fotosunu çekip koyucam

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön tamponu çizdim OFFF

Gecmis olsun ufak bi rutus halleder bence.
Allah beterinden korusun.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Autoking ikitelli şubesini daha once kullandım. Yaklaşık 2 sene oldu. İscilikten memnun kaldım ama birazda şans isi sanki. Aynı subeyle ilgili birsuru olumsuz yorumda okudum olumlu yorumda. O an denk geldiginiz ustaya bağlı sanki

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun ama bu kadar dert etmeye gerek yok tampon amaç olarak zaten vurulsun kırılsın çizilsin arabanın başına ne gelirse tampona gelsin diye var. Sizin kaskonuzu bilmiyorum mini onarım kaç hakkınız var ama ben cevizli Autokingde kocaman hasar yaptırdım arka tamponda kırık delik boya kalkması ne ararsanız vardı ve birde  çizik atmışlardı tamponun diğer köşesine tamamına 3 hakkım gitmişti gayette başarılı bir iş çıkarmışlardı bence autoking cevizliyle hasar hakkında telefonla konuşun fotoğraflarınızı gönderin onlar bilgilendircek sizi ben direk telefondan halletmiştim kırık vardı tamponda boyunu söyledim 20 cme kadar yapıyoruz dediler o zaman tamam dedim benimki 10 cm dedim randevu aldım. Tek kötü nokta randevuyu 3 hafta sonraya verdiler, randevu günü gelince götürdüm 2 güne yapıp verdiler.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
[img=800x532]http://i44.tinypic.com/2qn4meb.jpg[/img]

Ya Bir  yerden dönüyordum kurtarır dedim kurtarmadı resimdeki yeri sürttüm araç daha 2 haftalık 900km de daha sinirlerim bozuldu elim ayağım titredi çizikler derin pastayla olmadı ya rötüş yaptırıcam yada auto kingde onarıyorlarmış ama güvenemiyorum auto king hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın hele hele ikitelli şubesi oraya gittim 85 tl fiyat çektiler ergo sigortam var ama çizik ufak olmadığı için karşılamıyormuymuş öyle bişi dedi cumartesi bi usta gelcek bizim oraya rötüş yaptırıcam büyük ihtimal ataköye gittim biz bişi yapamayız dedi sinirlerim attı gene anca komple boyarız 330 tl fiyat çekti küfür edip çıktım ordan bu derin çiziği nasıl gidebiliriz bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden yakında asıl fotosunu çekip koyucam

dr vinyl i öneriyorum dostum şaşıracaksın yapabildiklerine auto king falan yalan markalar...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.Bu gibi durumlarda imkan varsa toplayarak geri alıp,işi garantiye almak lazım.Bazen kurtarır gözüyle bakıyoruz ama kurtarmıyor.Tekrar geçmiş olsun.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araçlarımızın boyu kendi sınıfına göre uzun, böyle şeyler olabiliyor geçmiş olsun.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Otoking beş para etmez arkadaşlar fırından ekmek çıkarırı gibi iş yapıyorlar aracı bırakıyorsun ertesi gün alıyorsun yapılan işi siz düşünün artık ne kadar sağlıklı olduğunu benim arka tamponu resmen batırdılar ve renk tonu çok bariz belli oluyor yani kim ne düşünür bilmem ama otokingte mecburiyetten çok iş yaptırdım ama beş para etmez.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

otoking   seri iş yaptığı için nitelik ikinci planda daha ziyade niceliğe önem veren bir benim gözümde benim tecrübelerim o yönde  bilginiz olsun.
֖nce makina kullanarak kalın pasta atın gittiği kadar çizik gitsin sonra  aynı renk rütüş yaparsınız 2-3 gün sonra boya iyice kuruduğunda ise tekrar zımpara ve pasta cila ile optimum sonuç alınır.
tamponun komple boyası vs çok  gereksiz olur.
ayrıca şunu söyliyeyim illaki oto kinge gitcekseniz benim boydan boya çizk vardı onu bile yaptılar. size bakan servis danışmanının inisiyatifinde bu durum. başka bir şubeye gidin.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et