ön tampon kromu taktım

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön tampon kromu taktım

ևok şık olmuş  045thumbsup
Plakalıkları iptal etmeyide düşünün derim
ևok göze batıyor  ;)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
Evet demek istediğinizi anladim,orijinaline servis 370 TL fiyat çekti,benim aldığım fiyata o kısmı olmasa da olur
Abi zaten gayet güzel olmuş, 370 nere 100 nere. F/p oranı süper.Güle güle kullan. Birde şu plakalıkları iptal etsen tam süper olacak  :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kasım bu araba sankı guluyormu ne   :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Maşallah abi çok güzel olmuş kazasiz belasız sürüşler... Abi artık bi eksik kalmadık gibi  ;D  daha aklında olan bir uygulama var mı ?

Teşekkür ederim,nasipse sırada müzik sistemi,deri direksiyon,sol taraftan çift eksoz çıkışı,ayak altı aydinlatmalari ve son olarak da kapi kolu Led uygulaması var .

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nihat link' Alıntı:
ևok şık olmuş  045thumbsup
Plakalıkları iptal etmeyide düşünün derim
ևok göze batıyor  ;)

Teşekkür ederim,plalık iptali düşünmüyorum bu iş dönüşü sikintili oluyor,nasipse plakalıkları piyano black boyamayı düşünüyorum.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Abi zaten gayet güzel olmuş, 370 nere 100 nere. F/p oranı süper.Güle güle kullan. Birde şu plakalıkları iptal etsen tam süper olacak  :D

Tekrardan teşekkürler,nasipse plakalıkları piano black boyamayı düşünüyorum

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

HasanM link' Alıntı:
Bizimkilere uymaz Emrah :) Alt tarafın ölçüleri uymaz. Biz plastik krom yada kırmızı ile devam maalesef :)
abi valla şu arabayı degiştirirsem sırf makyaj yüzünden degistiricem bazen kafam atmiyor degil ama dusununcede pek mantikli gelmiyor ayni temizlikte ayni özellikte bir makyajli sport  almaya kalksam cebimden para cikicak kendimi yeni kasayla avutuyorum sabir oglum emrah yeni kasa cikinca satar yenisini alirsin diyorum iste oyle yuvarlanip gidiyoruz :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım ևınar link' Alıntı:
Teşekkür ederim,nasipse sırada müzik sistemi,deri direksiyon,sol taraftan çift eksoz çıkışı,ayak altı aydinlatmalari ve son olarak da kapi kolu Led uygulaması var .
Kasım abi bu sıralar çok hızlısın maşAllah  :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
abi valla şu arabayı degiştirirsem sırf makyaj yüzünden degistiricem bazen kafam atmiyor degil ama dusununcede pek mantikli gelmiyor ayni temizlikte ayni özellikte bir makyajli sport  almaya kalksam cebimden para cikicak kendimi yeni kasayla avutuyorum sabir oglum emrah yeni kasa cikinca satar yenisini alirsin diyorum iste oyle yuvarlanip gidiyoruz :)

Allah Gönlünüze göre versin,benimde araba konusunda makyaj takintim vardır,bu güne kadar bindiğim araçlarımda hep makyajli kasalarini aldim.