Ön konsol hakkında bir soru

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ön konsol da torpidonun olduğu plastikle tam ön camın oradaki plastik farklı plastik mi acaba? Bakımda arkadaşlar sağolsunlar ne sürdülerse butonların olduğu yerler de dahil dalga dalgaydı. İlk işim nemli bezle hemen silmek oldu. O bölümleri kurtardım, ama sanki bu camın olduğu yerde güneş altına bazı bölümlerde leke mi dalga mı artık nedir farklı gibi görünüyor. Ayrıca ön konsol temizliği için ne kullanıyorsunuz? Sadece nemli bez yeterli değil mi?

pw0cv.jpg

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön konsol hakkında bir soru

ucuz parlatıcılar öyle yapıyor bendede olmustu zamanla yok oluyor hafıf nemlı bezle silmek en iyisi

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
ucuz parlatıcılar öyle yapıyor bendede olmustu zamanla yok oluyor hafıf nemlı bezle silmek en iyisi
Kesinlikle nemli bez sanırım en iyisi. Hatta hiç silme tozlu kalsın. Sonax ta bilmiyorlar herhalde, bir tabanca var onla birşey sıkıyorlar, ANcak onda ne dalga oluyor ne başka birşey.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

torpido sütü (kaliteli olmalı)yani köpük gibi olan sıkınca köpük çıkıyor markası neydi unuttum ama on numara

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
torpido sütü (kaliteli olmalı)yani köpük gibi olan sıkınca köpük çıkıyor markası neydi unuttum ama on numara
Parlatmayacak ama hocam mat olacak. Mat mı sizdeki acaba? Parlak olanları bir şekilde iz bırakıyor çünkü. Arabada 3 yıl önce aldığım nigrin marka süt var ama kimbilir ne olmuştur içindeki kimyasal o yüzden kullanmayı düşünmüyorum onu.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onu kullanma işi bitmiştir. ben 1 yıl önce kullandım ama marka neydi hatırlamıyom.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben o kısımları Meguiars Quik Interior Detailer ile temizliyorum hem temizliyor hem de çok doğal görünüyor parlatmıyor tavsiye ederim

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Ben o kısımları Meguiars Quik Interior Detailer ile temizliyorum hem temizliyor hem de çok doğal görünüyor parlatmıyor tavsiye ederim

Meguiars ürünlerini nereden alıyorsunuz? Bulamadım açıkcası, hepsiburada da  falan ultimate quik detailer var aynı ürün mü bilmiyorum. Parlaklık diyor bu ultimati in açıklamasında.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Meguiars ürünlerini nereden alıyorsunuz? Bulamadım açıkcası, hepsiburada da  falan ultimate quik detailer var aynı ürün mü bilmiyorum. Parlaklık diyor bu ultimati in açıklamasında.
Erdem boya dan alabilirsiniz.ürün bu http://erdemboya.ticiz.com/p118412-meguiarsquik-interior-detailer473.html
Bende şu ürünü kullanıyorum hem iç hemde dış plastiklerde http://erdemboya.ticiz.com/p103956-meguairsultimate-protectant-dis.html

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:

http://www.meguiars.com.tr/shophome.php?cPath=46_5_25

bende yukarıda arkadaşın bahsetmiş olduğu quik detailer ı buradan almayı düşünüyorum :)