Ön Kaput Folyo Kaplama

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benim emektarın kaputunda bir hayli taş izi var. Rütuşlarla idare ediyorum ama gözüme de batıyor. Boyatmak istemiyorum. Sonuçta satışta sıkıntı yaratır. Aklıma folyo kaplama geldi. Araç beyaz renk...

Renk tam olarak tutar mı? Ne kadara mal olur? Artısı eksisi nedir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bnm aracım astra renk gırı aynı rengı buldum alman malı super bı urun ıle kaplattım on 3 parcayı 500 tl tuttu ama deger gercektende...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracı alınca seninki gibi durumla karşılaşmamak için şeffaf filmle kaplatmıştım, bende o taş izlerini hiç sevmem çirkin gösterir aracı.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim emektarın kaputunda bir hayli taş izi var. Rütuşlarla idare ediyorum ama gözüme de batıyor. Boyatmak istemiyorum. Sonuçta satışta sıkıntı yaratır. Aklıma folyo kaplama geldi. Araç beyaz renk...

Renk tam olarak tutar mı? Ne kadara mal olur? Artısı eksisi nedir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bana kalırsa bu şekilde fotoğraflayın kaputu sonrasında ise boyatın ve şeffaf koruma filmi ile kaplatın.. satışta sorun çıkarsada gösterirsiniz fotoları olur biter..

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belli yaştaki her araçta Türkiyedeki yol şartlarından dolayı kaputta taş izi oluyor. Yalnız bu folyo kaplaması daha sonra sökülmek istendiğinde boyada sorun yaratmazmı? Birde ne kadar kaplamada olsa orjinal boyaya göre ton farkı meydana çıkmazmı? Eğer sorunsuzsa boya yerine kaplama daha iyi yoksa satışta fotolarıda göstersen problem çıkabilir. Malum bizde kaputu boyalı araç çok iyi karşılanmıyor.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Boyatmak en son çare. Daha doğrusu boyatmam gibi geliyor. Her ne kadar fotolu olsa da hem satışta sorun çıkarıyor hem de değmez gibi geliyor bana. Folyo ise basit bir şey gibi duruyor. Sök at kurtul!

Fakat artısı eksisi nedir bilemiyorum...