Olimpik Sport um..

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Olimpik Sport um..

Güle güle kullanın Sunroof la çok iyi durmuş...

Kandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah.
ALLAH kaza bela vermesin

cancan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekerine taş değmez insallah. bu arada stil paketinde jantlar cosmo jantı oluor .sizinkinde stil paket olmasına ragmen sport jantları war acaba sizmi istemediniz yoksa bayinin hatasımı

punta324

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler..
  Jant konusuna gelince üzerinde bu jantlar geldi. benimde hoşuma gitti açıkcası hiç sormadım bile..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sende mi aldın kardeşim bi biz kaldık ya la  ;D nese güle güle kullan allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin bizim aslanın dizel versiyonu  ;) ;) o kadar para veriyoruz şu farlar Sap sarı yanıyor ya sinir olmamak elde değil!!

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

punta324 link' Alıntı:
Tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler..
   Jant konusuna gelince üzerinde bu jantlar geldi. benimde hoşuma gitti açıkcası hiç sormadım bile..
Sport araç almışsın jantlarında bir problem yok kardeşim makyajlının jantları. Still paket alınca Sunroof + bluetoot özelliği geliyor ikisi 1800tl cosmo jantının sportla hiç alakası yok opsiyonların arasında bile yok böyle bir seçenek bayi hatası falan değil yani için rahat olsun

cancan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Sport araç almışsın jantlarında bir problem yok kardeşim makyajlının jantları. Still paket alınca Sunroof + bluetoot özelliği geliyor ikisi 1800tl cosmo jantının sportla hiç alakası yok opsiyonların arasında bile yok böyle bir seçenek bayi hatası falan değil yani için rahat olsun
Yanlış anlamayın ben kötü olduğunu belirtmedim sadece nedenini merak ettim. Ozaman jant degişimi sadece sedanlara özgü sanırım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın , cosmo jant olayı sportlarda yok, makyajlı kasalarda sportlar bu jantla gelıyor ve bence araca çok yakısıyor. Ne kadara aldınız bu arada?

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancan link' Alıntı:
Yanlış anlamayın ben kötü olduğunu belirtmedim sadece nedenini merak ettim. Ozaman jant degişimi sadece sedanlara özgü sanırım.
Yok kardeşim yanlış anlamadım benimki sadece bilgilendirme amaçlı rahat ol sedanda olabilir o konuda bi bilgim yok