Okullar. :/

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene anaokulu 5 sene ilkokul 4 sene orta okul 3 sene lise 1 sene üni hazırlık 4 sene üniversite (bilgi üniversitesi uluslararası finans) peşine 4 sene (ziraat mühendisliği)üni halan okuyorum 3. sınıf(açık öğretim işletme) şimdi mi ne yapıyorum ektiğimi biçiyorum :D

Helal olsun valla abi :D

Lise özlenir mi hiç ya? Berbat bir zaman ve hayat dilimi.

Aynen valla bende hiç özlüyeceğimi sanmıyorum

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öss demeyin şuna son öss ye biz girdik. Sizinki ygs-lys :D ayrıca lise özlenir mi diyen lise hayatını dolu dolu yaşamamış demektir lise özlenmez mi hiç :D

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende çok özledim yıl kaçtı hatırlamıyom ama :D o zamanın şartlarında 5 sene okumuştum liseyi . 3 sürgün yedim. son senemde diplomamı eve kadar getirmişlerdi sağolsunlar. okulu asmayan sınıfta kalmayan öğrenciye öğrenci demiyoduk o zamanlar hatta dövüyoduk neden ders çalışıyon diye. ne günlerdi bak hüzün bastı şimdi gene yaş konusu mevzu oldu .......herşey gelip geçiçi arkadaşlar baki ve tehlikeli olan kul hakkı. dikkat edelim bu konuya.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lise neden özlenmez dedim söyleyeyim.

Çünkü liseler bitmiş. Hergün kavga hergün iğrençlik. Erkeklerin pislik olduğu kadar kızlarda bozuk. Hocalar derse girmiyor, derse girse öğrenciler yaptırmıyor, öğrenciler hocayı dövüyor. Türkiye'de lise ancak pisliğin olmadığı kaliteli bir özelde okunur düşüncesindeyim.