Oksijen Sensör ARIZASI

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene olmuş siz konuyu açalı, bugün nasıl güncel oldu,yaptırdınız tekrarmı arızalandı...

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam konum 2 olan oksijen sensorum 3 yil arizali bindim eger ariza kodu oksjn sensoru ısıtma yani kızdırma arızasi ise yolda bırakmaz yakıtı degistirmez ****** de bosh orjinal170 lira ya aldım eger ısıtma kızdırma arızası degilse yolda bırakır arac stop eder

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene olmuş siz konuyu açalı, bugün nasıl güncel oldu,yaptırdınız tekrarmı arızalandı...

Tamir ettirmedim araca 2 ayda bir bindiğim için şimdi uzun yola çıkacak hocam soru işaretleri kalmasın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:20 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:18 ----------

Hocam konum 2 olan oksijen sensorum 3 yil arizali bindim eger ariza kodu oksjn sensoru ısıtma yani kızdırma arızasi ise yolda bırakmaz yakıtı degistirmez ****** de bosh orjinal170 lira ya aldım eger ısıtma kızdırma arızası degilse yolda bırakır arac stop eder

Aracı ilk aldığımda sadece alttaki arızalı görünüyordu. Şimdi ikiside arızalı görünüyor. Ama araçta tekleme yada aşırı yakıt tüketimi yok. Devir saatinde titremede yok. Ama makineye bağlayınca sensör arızalı diyor

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aradan bunca zaman geçmiş daha ne yapacağınıza karar veremişsin,karsızlık size ikilemli yaşam sürdürüyor .Arızada tespit edilmiş sonuca ulaşmak için uygulamaya geçmeniz gerek.Bu olursa acaba şudamı çıkar endişesinden kurtulun gitsin.;):(

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradan bunca zaman geçmiş daha ne yapacağınıza karar veremişsin,karsızlık size ikilemli yaşam sürdürüyor .Arızada tespit edilmiş sonuca ulaşmak için uygulamaya geçmeniz gerek.Bu olursa acaba şudamı çıkar endişesinden kurtulun gitsin.;):(

Aracı satma durumum var masraf etmek istemiyorum o yüzden

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kolay gelsin. yeni aldığım ASTRA G 2001 model Elegance'da egzoz manifoltunun oksijen sensörü (alttaki arızalı) çıktı. araba sinopta. mersine getirecem. uzun yol gidebilirmiyim ? fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?

Benim aracımda da bozukk 1 aydır kulanıyorum sorun yok ufaktan tekliyoo ama yolda bırakmadıı hiçç:cool:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Doğrusunu istersen yerinde bir düşünce değil.
Alacak kişi ekspertsiz yaptıracak ayni arıza kendini gösterecek .o zamanda vaz geçecek veya istediğin fiata satamayacaksın.
Kusurlu araç satmaktansa yaptırıp satman daha güzel ve yerinde olur.:(

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğrusunu istersen yerinde bir düşünce değil.
Alacak kişi ekspertsiz yaptıracak ayni arıza kendini gösterecek .o zamanda vaz geçecek veya istediğin fiata satamayacaksın.
Kusurlu araç satmaktansa yaptırıp satman daha güzel ve yerinde olur.:(

Alacak kişilere söylüyorum zaten neyi var neyi yoksa. Ama dediğiniz gibi kendim rahat bineyim diye yaptırmayı düşünüyorum. Sizde hangi marka taktırmalıyım bosch nasıl ? Ve tahmini fiyat ne tutar