Öğretmen İçin...

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E-Okul Davranış Notlarını Tek Seferde Verme
e-Okul’dan davranış notunu programsız olarak pratik girmenin çok kolay bir yolu var. E-okul’dan davranış notu gireceğiniz sınıfı açın. Aşağıda verilen iki koddan istediğiniz birini adres çubuğuna yapıştırıp Enter’a basın. Hepsi bu kadar.
1. Kod: Kod içindeki mevcut değişkenine sınıftaki öğrenci sayısı yazılır. Bütün öğrencilere 5 notunu verir.

javascript: var mevcut=20;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl"+xxi+"_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0)

2. Kod: Kod içindeki mevcut değişkenine sınıftaki öğrenci sayısı yazılır. Bütün öğrencilere rastgele 4 yada 5 notunu verir.

javascript: var mevcut=25;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=Math.round(Math.random())+4;}};void(0);

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.sınıf güzel abi, çocuklar önlüğü giydikten sonra uslaıyor biraz ama kuralları nasıl koyarsanız öyle devam ediyorlar akıllı çocuklar,seviyorum çocuklarımı topu topu 10 taneler zaten.3 ayda hepsi cayır cayır okudu ama eş durumundan tayinim çıktı fethiyeye,şu 1 haftadır psikolojileri bozuk..hissediyorum :( şimdi gittiğim okulda tekrar 1.sınıf verirlerse istifa etmeyi düşünüyorum :D

Hocam sende özür grubu mağdurusun o zaman biz gibi :)
Benimde eşim istanbuldan gelecek yanıma 20 sinde ilişik kesecek... Öğrencileri ağlıyormuş sürekli, 50 öğrenci her akşam öpe öpe hasta ettiler kızcağızı iki haftadır burnu akıyo :)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sende özür grubu mağdurusun o zaman biz gibi :)
Benimde eşim istanbuldan gelecek yanıma 20 sinde ilişik kesecek... Öğrencileri ağlıyormuş sürekli, 50 öğrenci her akşam öpe öpe hasta ettiler kızcağızı iki haftadır burnu akıyo :)
Valla hocam özür grubu mağduru denemez aslında :) özür grubu eş tayini yapılacağını duyunca apar topar nikah yaptıkk biz,hatunun yanına gideyim düğün hazırlıklarını beraber yapalım diye bahaneyle evlendim.isteme olmadan nikah yaptık,tersten gidiyoruz:) şubatta da nikahlı karımı istemeye gidecez ailecek :D :D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam özür grubu mağduru denemez aslında :) özür grubu eş tayini yapılacağını duyunca apar topar nikah yaptıkk biz,hatunun yanına gideyim düğün hazırlıklarını beraber yapalım diye bahaneyle evlendim.isteme olmadan nikah yaptık,tersten gidiyoruz:) şubatta da nikahlı karımı istemeye gidecez ailecek :D :D

o da güzel :)
bizde şubatta nikah yapıp haziran da düğün yapmıştık geçen sene, ama yine de yetişmedi tayin, 1 günle kaçırdık... göreve başlama 1 Eylül'dü, tayinler için 1 yıl şartı ise 31 ağustostu...:sopa:

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E okulu tamamladım, bu saatte yatıp tekrar nasıl kalkacağım diye kara kara düşünmekteyim ve sanırım direkt okula geçecem :D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 gündür tatildi bize çarşamba-perşembe-cuma-cumartesi-pazar-pazartesi :D
yarın okul var kafa ambale oldu... hiç gidesim yok şimdi :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben de kar istiyorum. Gerçi olan ekderslere oluyor. :) Vazcaydım istemiyorum.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hepinize kolaylık versin abilerim.Benimde 2 tane halam öğretmen,gerçekten zor iş...