Öğretmen İçin...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğiniz gibi artık şehir dışına çıkmalarımız sorun olmuyor. Yönetmelik bu şekilde değiştirilmişti.

Ancak geçenlerde şehir dışından alınan raporlar ile ilgili de yeni bir şeyler uydurdular. Benim müdür, şehir dışından alınan hiçbir rapor olmaz falan deyip duruyordu dün. Olur mu hiç öyle şey hocam falan dedim ben de. :)

İşin aslı astarı nedir? Yönetmelik okumayalım şimdi. :) Pratikte bilgisi olan bir hayır sahibi varsa sevaba girer valla...
bayram tatilini uzatmak için bayan arkadaşlar ankaradan rapor alıp fethıyedekş okullarına faksladılar.şehir dışından alınan raporlar geçersiz olacak diye birşey yok..acilden giriş yapmanız gerek,bir de doktor tanıdık olursa..ohh!!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Peki, yarıyıl tatilinde haftaiçi bir gün şehir dışından bir hastaneden acilden değil normal muayene şekliyle rapor alırsam kabul olacak mı?

Ya da "24 Nisan", "20 Mayıs" ilköğretimlere tatil oluyor. O gün şehirdışı bir hastaneden rapor alsam kabul olacak mı?

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatillerde alınan raporlar geçerli,hafta içi de olur.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve son haftaya geldik sayılır... e-okul işlemler tamam mı hocalar? :D
Benim karnelerim bile basıldı... sadece imzalar kaldı... ;)

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Eski Lise öğrencisi olarak sormak istiyorum.

Öğretmenler odasında ne konuşuyosunuz ? :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
ve son haftaya geldik sayılır... e-okul işlemler tamam mı hocalar? :D
Benim karnelerim bile basıldı... sadece imzalar kaldı... ;)

Yönetmeliğe göre son beş gün kala tamamlanmış olması gerek. Bizim idare bu yıl bayağı çalışkan. :) Bugün müdür yardımcısı arkadaş aradı notlar için. Çıktı alacağım dedi. İyi hadi gireyim notları bari dedim ben de. :) Hepsini hallettim. Karne görüşülerini yazdım mı bitecek tamamen.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yönetmeliğe göre son beş gün kala tamamlanmış olması gerek. Bizim idare bu yıl bayağı çalışkan. :) Bugün müdür yardımcısı arkadaş aradı notlar için. Çıktı alacağım dedi. İyi hadi gireyim notları bari dedim ben de. :) Hepsini hallettim. Karne görüşülerini yazdım mı bitecek tamamen.

Karne görüşleri hazır var her tip öğrenciye göre :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benim öğrencilere göre yoktur hocam. Söz gelimi birine şunu yazmayı düşünüyorum:

"Allah seni de aileni de ıslah etsin."

Soruşturma açarlar mı acep? :)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim öğrencilere göre yoktur hocam. Söz gelimi birine şunu yazmayı düşünüyorum:

"Allah seni de aileni de ıslah etsin."

Soruşturma açarlar mı acep? :)

Açarlar valla :kop: bizim öğretmen arkadaşlardan biri kötü öğrencilere başarılarının devamını dilerim yazmıştı, tüm karneleri değiştirmek zorunda kalmıştı :D