offf offf opelde yan yattı:(:(

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadslar burak melikgazi belediyesinin orda alt gecit varya orda oldu .
Allah baska kimseye göstermez inş

Orası çok tehlikeli dar bide bugun sabah orda beni siyah plaka megane gecmeye kalktı yan yana gittik resmen bende kornaya bastım bakıyor öyle daracık yer dikkatlı dönmek lazım güzelim şehir ne hale geldi.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası çok tehlikeli dar bide bugun sabah orda beni siyah plaka megane gecmeye kalktı yan yana gittik resmen bende kornaya bastım bakıyor öyle daracık yer dikkatlı dönmek lazım güzelim şehir ne hale geldi.

burak senınde bu denlı guzel bır sehrı begenmememı kınıyorum dunya sehırcılık krıterlerıne uygun cok modern bır sehırde yasıyorsun begenmıyorsun kıbrıs dahamı ıyıydı yada benım gezıp gordugum 44 ıl burdan kayserıden dahamı guzel zannedıyorsun

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak senınde bu denlı guzel bır sehrı begenmememı kınıyorum dunya sehırcılık krıterlerıne uygun cok modern bır sehırde yasıyorsun begenmıyorsun kıbrıs dahamı ıyıydı yada benım gezıp gordugum 44 ıl burdan kayserıden dahamı guzel zannedıyorsun

şaka yaptığınızı düşünüyorum:) oy kaygısı için düşünülmeden -idiot zeka seviyesinde düşünülmüştür düşüldüysede- yapılan tramvay, saçma sapan yerlere yapılmış ama gerek duyulan yerlere yapılmamış alt geçitler, üst üste 2 kırmızı ışıkta beklemeden ilerlenemeyen trafiğiyle mi güzel? objektif olamkta yarar var şehir güzel ama yönetim 0 bile değil malesef...

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar bugun ögle sularu yer altında dönüş ypıyordu babam arabanın tekeri bir anda duvara degiince vectra b oldugu gibi yanını üstüne yattı cekici ile cektik yarın araba boyanacak camlar filan saglam ama cok kötü oldu allah kimseye göstermez inşş

geçmiş olsun

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arkadslar hepinizin agzını eline saglık Allah kimseye göstermez inş bügün parcaları aldım tampon+karlık+cift farlar makyaklı kasnınkinden+sis farı+ sol elektrikli ayna +kalorifer boruları = 650 tl verdik şimdi boyası kaldı

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et