ODAK'tayım PASTA CİLA VE BOYA KORUMA

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ODAK'tayım PASTA CİLA VE BOYA KORUMA

VIII link' Alıntı:
֖zdemir abi güle güle eskit , araç parım parım parlamış  greatt

Sağol Erel'ciğim teşekkür ederim :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Evet ya ben de ufaktan dokundurmuştum beğenmeyenlerde var diye ama hiç üzerine alınmadı 005hihih çok sağol brader.

Bu arada Sen de de herşey yolundadır umarım. Malum mevzudan sonra umarım artık kimse karşına çıkıp rahatsız etmez.

Vallahi kardeşim yoldan çıkardılar beni artık onlar düşünsün yedikleri yetmez ise sülale boyuda hırpalarız.  ;) olay savcılıkta artık bugün yarın çağırır iki tarafıda aslında bir ara vazgeçmeyi bile düşünmüştüm adam 69 yaşında ama birde ustüne oğlu artistlik yapınca çarkettim

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim büyük geçmiş olsun herşeyin düzgün işlediği bir memlekette yaşasak sorun yok ama malesef memlekette kanun nizam olmayınca malesef bazen iş başa düşüyor. Tek temennim olayın daha fazla uzamaması ve ne sana ne de ailene bulaşmamaları.

Tekrar geçmiş olsun

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

NumberZOne link' Alıntı:
İşlem sonrası resimler güzel görünüyor. Net konuşmak için detaylı incelemek lazım...

Herhangi bir yerde 300lira civarı ücretle, meguiars pasta üzerine likid wax atarak birkaç aylığına aracı parlatmaktansa; aracın durumuna göre 300-600 liraya, nano ürünler ile 1 yıla yakın koruma sağlayabilirsiniz.

DBY Berkay, işini layıkıyla yapan bir arkadaş. Ankara' daki arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

Merhaba. Ben Ankaradayım. Yakında bi boya koruma cila uygulaması düşünüyorum. Buranın ortalama fiyatları nedir? Hangi pakedi tavsiye edersiniz?

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt:

bugra_06 link' Alıntı:
Merhaba. Ben Ankaradayım. Yakında bi boya koruma cila uygulaması düşünüyorum. Buranın ortalama fiyatları nedir? Hangi pakedi tavsiye edersiniz?

Fiyatlar aracın durumuna göre değişir, piyasanın bir miktar üzerinde olabilir ama yapılan işlem bunu misliyle karşılar...

Ortalama bir fiyat veremem maalesef. Berkay bey' in bir çayını için ve beklentilerinizi belirtin, samimi tavsiyeleri olacaktır.

Sadece boya koruma yaptıracaksanız ve fiyat performans odaklı düşünürseniz; polisaj + ZR53 en idealidir, bence.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkürler Numberzone. Aracım 1. yılına girecek ve boyamda kılcal yıkama çizikleri dışında bir sıkıntı yok. Ziyaret edip bi konuşmak en iyisi bence de.