Ocak Ayı Otomobili

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Model bilmiyorum ama büyük kazanlı diyolar..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah..

_diplomat_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih bey modifikasyon süper 4&4 lük bi çalışma. orjinalliği bozulmadan çok sade ve gözalıcı olmuş elinize sağlık. bende de aynı araçtan var. bende bu şekilde birkaç işlem yaptırmak istiyorum ne kadara mal olur acaba? siz yaptırdıklarınızın maliyetini yazabilir misiniz? birde sorum olacak benim aracım bozuk yollarda, çukurlarda fazlaca tıkırtı yapıyor. sizde aynı sorunu yaşıyor musunuz?

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah bilal. Aracı yeni mi aldın ? Sanki satılıktı bu araç...Neyse, bilalcim irmscher parçalar aracı ben aldığımda vardı. Bunları sahibinden.com da aratırsan irmscher olarak, sadece arka etekler yok biliyorum, geriye kalan diğer parçaları izmir egem opel den bi arkadaş satıyor..Ordan bulabilirsin. Egzozu 250 liraya 2. el bi arkadaştan aldım. Sadece bizim araç için üretilelen birebir uyumlu K&N hava filtre kiti 225 lira. Jant lastik yaklaşık 1500 liraya geldi. MB Quard kolonlar işçilik dahil 500 lira. Mercekli farlar 400 lira. Sunpart xenonlar toplam 400 lira. Yani toplam da 3000 liralık extrası var diyebiliriz, irmscher parçları saymıyorum bile.. Tıkırtı işine gelince ufak tefek tıkırtılar bende de var. Ancak nerden geldiğini biliyorum ve onu çözmek için uğraşmıyorum, çünkü uğraştırıyo ciddi ciddi :) Ustama bi tıkırtıyı kestirene kadar göbeğim çatlıyo, adamın bi ton işi var :)

_diplomat_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler bilgiler için. benim koyduğum ilan var internette ama satmakta pek istemiyorum açıkçası. borçları bitirebilirsem kaldırmayı düşünüyorum.