OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop: scooter kadar sorunsuz astra g yi tercih ettim:kop::kop:seyirlik posterler iş görüyor o kadar parayı seyir için harcayamam...:kop:
bak bu da iyi fikir :D biz de zaten posterden ,işte verdiğimiz linklerden bakıyoruz yoksa alacağımızdan değil ;) calibra bize yetiyor türkiyede toplasan 48 adet diyen abiler var var,58 adet diyen abiler var neyse ki onalrın dediğiyle yetinmeyip bir tanesine biniyoruz :rolleyes:

bu arada bundan önce sırasıyla ilk ikisi için babam sağolsun çok kısa 56 chevy,renault toros,sonrasında honda accord,suzuki vitara (cok kısa) ,şahin,doğan slx bordo zamanında çok can yakıyordu :D ,bmw 5.35 de alıp kullanmışlığımız oldu son nokta hayalimizin peşinden calibrada kaldık :D biraz daha yaşlanınca omega da son deriz sonra mezara zaten :D hayal edip de alamadığım tek birşey oldu o da katherina zeta jones :(

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bu konu hakkındaki kişisel fikrimdir lütfen kimse yanlış anlamasın ama emre kardeşime bence biraz haksızlık olmuş nedeniyse ikinci mesajda olması ben onun aracının olduğunu oylama sonucunda öğrendim mesela eminim benim gibi sonradan öğrenenlerde olmuştur

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendince haklı sebeplerin olabilir ama senin mantığında düşünürsem araçla falan uğraşmam alırım bir scooter onunla okula gider gelirim otomobil biraz daha farklı bir kavram kişisine göre değişir şu an param olsa da 74 bir corvette alabilsem mesela hiç kullanmam uzaktan seyretsem yeter
ya da bunu
http://www.musclecarrestorations.com/images/feature/neuman/shot1_fullsize.jpg

Abi amma yaptınız ama ya :) Bunlar otomobil tamam hepimiz gönül verdik hepimiz için yerleri ayrı belki ama ben mesela cok zorda kalmasam o dediğini yapmam kendimi motorda hiç birşekilde güvenli hissedemiyorum trafikte bu kadar ayı varken. Kaldıkı otomobil bunlar sonuçta esas amacı insanları a noktasından b noktasına götürmek. Ama tabiki herkes bu şekilde görmüyor ben mesela hem ayagımı yerden kessin hem güzel ve gösterişli olsun hemde çok masraflı olmasın istiyorum benım kriterlerim bu. Yani olası bir arızada 1 ay parça bekleyeceğim araba Allah korusun bana gelmez. Zaten bunu yapıcak adamında o hobisidir. Hobi ile ihtiyaçlar farklı şeylerdirki bence günümüzde otomobil bir ihtiyaçtır. Keşke benımde ımkanım olsa sportun yanında birtane eski güçlü bir araç toplasam haftasonları bir gün binsem vs. ama şimdilik ekonomik imkanlar el vermiyor :) Bu arada ben halen haksızlık oldugunu dusunuyorum mesela emre bastan oylamada olsaydı bende oyumu emreye verırdım corsadaş kardeşimmm :)

Ama sanki ara kapanıyor arap atı gibi sonradan dahil oldu ama gümbür gümbür geliyor :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi amma yaptınız ama ya :) Bunlar otomobil tamam hepimiz gönül verdik hepimiz için yerleri ayrı belki ama ben mesela cok zorda kalmasam o dediğini yapmam kendimi motorda hiç birşekilde güvenli hissedemiyorum trafikte bu kadar ayı varken. Kaldıkı otomobil bunlar sonuçta esas amacı insanları a noktasından b noktasına götürmek. Ama tabiki herkes bu şekilde görmüyor ben mesela hem ayagımı yerden kessin hem güzel ve gösterişli olsun hemde çok masraflı olmasın istiyorum benım kriterlerim bu. Yani olası bir arızada 1 ay parça bekleyeceğim araba Allah korusun bana gelmez. Zaten bunu yapıcak adamında o hobisidir. Hobi ile ihtiyaçlar farklı şeylerdirki bence günümüzde otomobil bir ihtiyaçtır. Keşke benımde ımkanım olsa sportun yanında birtane eski güçlü bir araç toplasam haftasonları bir gün binsem vs. ama şimdilik ekonomik imkanlar el vermiyor :) Bu arada ben halen haksızlık oldugunu dusunuyorum mesela emre bastan oylamada olsaydı bende oyumu emreye verırdım corsadaş kardeşimmm :)

Ama sanki ara kapanıyor arap atı gibi sonradan dahil oldu ama gümbür gümbür geliyor :D
Çağrı dedimya bastan beri biraz da esprili yazıyorum ben,benimşahsi fikrim şu ki biraz da yaşdan ötürü diyelim ben istanbul trafiğinin kahrını zaten çekmekten bunaldım,kimse kusura bakmasın sıradan bir araca ( calibra dışındaki her araç benim için sıradan, ben fanatiğiyim) ne vergi veririm,ne benzin alırım,ne tamiriyle ıvırıyla zıvırıyla uğraşırım bana göre değmez çünkizaten ben haftada 2 gün aracıma biniyorum cumartesi pazar otomobil benim için ihtiyaç değil kısaca hobi o yüzden böyle yazıyorum yoksa kimsenin aracını küçümsemek ne haddimiz, ne de biz böyle bir saygısızlık yaparız benim şu ana kadar yazdığım tüm yazılardan dikkatli okuyan olursa calibra sevgimi anlar gerisi bana göre boş zaten 7 senedir bende şirket arabası vardı ben kendi durumumla alakalı yazıyorum başkasının aracıyla sidik yarıştırmak için ve ya saygısızlık yapmak için değil biz öyle otomobile heves edecek ah bir arabamız yok ki şöyle yapsak diyecek yaşları geçtik, olsa da olur olmasa da yine söylüyorum konu hoşuma gitti diye yazıyorum ben zengin falan da değilim onu alırım bunu alırım tarzı da yazmıyorum,ukalalık da yapmıyorum sadece hastası olduğum aracı savunuyorum diğerler kardeşlerim de aynını yapıyor ne güzel tartısıyoruz işte :D yoksa corsa opc nin ne görselliğine ,ne gücüne ,ne de albenisine kimse laf etmez herhalde ayrıca cok da güzel arac kimbilir 20 sene sonra gençler onun için de bizim manta, calibra, kadett için yazdıklarımızı yazacaklar cunkı onun da cızgısı dıger corsalardan farklı velhasılkelam biz calibracıyız başka tanımayız :D

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de bunu bu kadar uzatmanın mantığı yok oyumuzu kullandık sebebini açıkladık olay bitmiştir herkes tutkusunu açıklamaya yada anlatmaya kalksa kim bilir server ne hale gelir;)..
aday araçları konusmakta fayda var...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli arkadaşım kırıcı olmakıstemem ama birşey uzattığımız yok ki canımız ne isterse onu yazıyoruz ,konu ilgimizi çekti yazıyoruz birşey yazarken de kimseden icazet almayız ,siz oyunuzu kullandıysanız sorun yok sonucuna bakmak için birdaha ki ay girer görürsünüz, mesaj adedime bakarsanız belki ben boş konuşmayı ve post kasmayı seviyorumdur sonucunu da cıkarabılırsınız bu tamamen sizin kişisel görüşünüz olur tıpkı benimbu konuda kişisel görüşümü beyan etmem gibi konunu oyla ne alakası var canımız yazmak ıstıyor yazıyoruz .ne yapacaktık bize görev verildi ayın aracı secılecek son sayı beş seç,oyunu kullan konudan ayrıl mı :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 2 araç arasında geçecek gibi duruyor

keşke birbirlerine denk olan araçlar kıyaslansaydı

oyum Opel Pek Can yakara

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 643x430 VE 43KB.
29opc9u.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x429 VE 39KB.
2z7gbbd.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 666x448.
14m8chv.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 686x468 VE 41KB.
11gqcd0.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 676x454.
8wl34k.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x476.
new11082009121.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x480 VE 60KB.
newfotoraf0003g.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x476.
newoan208.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x476 VE 36KB.
newoan234.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x476 VE 28KB.
newoan243.jpg

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse konu gerılmeden bıraz muzıklı bırsey paylasalım ıyı olan kazansın dıyelım ve bence bu aydan sonrakı oylamalar sadece yorumsuz olsun oy verme seceneği dısında konuya yazılmasın, boylece gereksız yazısmalar da olmaz, bence hıcbırı gereksız degıldı ama kendınce haklı sebebı olup rahatsız olan arkadaslara da saygı duymak lazım ...
video +18
http://www.myvideo.de/watch/3228727/Calibra_2_3_16V_NOS_von_Dr_Calibra

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende oyumu calibra ya verdim ama hangisini alırsın derseniz herturlu opc yi alırdım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...