O artık asker deil Merhabalar :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elazığda askerlik görevimi yerine getirdim.Yaklasık 3 hafta önce sağsalim teskeremi aldım ve tanısma fırsatını yeni buldum.Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet kalan mehmetçik kardeslerime de hayırlı teskereler diliyorum..

Kısmetse astra j 1.6t Cosmo Siyah almayı planlıyorum tabi zevkime göre bir araç ilanlara düşerse :) AEE bu aracı düşünmemde tek etkendir arac sahibi arkadasıma Allah kaza bela vermesin zevkinden dolayı kutluyorum.. 14alkiss

Adım Hasan Kayseriliyim Ankarada yaşıyorum nişanlıyım Kamuda çalışıyorum.hepinize saygılar sevgiler.. okkk

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: O artık asker deil Merhabalar :)

welllcommee

Keyifli forumlar..

Hür General olmak = Paha Biçilemez :)

Umarım gönlünüze göre araç bulursunuz.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx

Gerçekten askerlik psikolojisi çok çok zor..Allahtan Revirciydim bölükte fazla kalmadım yoksa yapamazdım :)

Bu arada beyaz 2010 model 1.6TDI aracım var memnun olmadıgım icin satmayı düsünüyorum ilanlara yakında eklerim..

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

inşallah içinize yatan temiz bir araç bulursunuz..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
thnxx

Gerçekten askerlik psikolojisi çok çok zor..Allahtan Revirciydim bölükte fazla kalmadım yoksa yapamazdım :)

Bu arada beyaz 2010 model 1.6TDI aracım var memnun olmadıgım icin satmayı düsünüyorum ilanlara yakında eklerim..
Forumumuza hoşgeldiniz. Bende 335 KD olarak Alaşehir de askerliğimi Revirci olarak yapmıştım :) Ancak benim şanssızlığım Alayın acemi eğitim birliği olmasıydı, bizim bölükte yaklaşık 600 acemi vardı ve bunların neredeyse 100-150 tanesi eğitimden de kaçmak için hergün revir listesine adını yazdırıyordu  002tuhaff Kabus gibiydi

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Forumumuza hoşgeldiniz. Bende 335 KD olarak Alaşehir de askerliğimi Revirci olarak yapmıştım :) Ancak benim şanssızlığım Alayın acemi eğitim birliği olmasıydı, bizim bölükte yaklaşık 600 acemi vardı ve bunların neredeyse 100-150 tanesi eğitimden de kaçmak için hergün revir listesine adını yazdırıyordu  002tuhaff Kabus gibiydi
Hosbulduk :) bizim bölük 110 kisiydi ortalama günlük 9-10 asker vardı kaytarmaya calısan :) 4 kisiye de hava degisimi almıstım hala ararlar tesekkür ederler.vatani görev anlayısı malesef bazılarında yoktu..

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by_lotto link' Alıntı:
welllcommee

inşallah içinize yatan temiz bir araç bulursunuz..
Hosbulduk tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Elazığda askerlik görevimi yerine getirdim.Yaklasık 3 hafta önce sağsalim teskeremi aldım ve tanısma fırsatını yeni buldum.Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet kalan mehmetçik kardeslerime de hayırlı teskereler diliyorum..

Kısmetse astra j 1.6t Cosmo Siyah almayı planlıyorum tabi zevkime göre bir araç ilanlara düşerse :) AEE bu aracı düşünmemde tek etkendir arac sahibi arkadasıma Allah kaza bela vermesin zevkinden dolayı kutluyorum.. 14alkiss

Adım Hasan Kayseriliyim Ankarada yaşıyorum nişanlıyım Kamuda çalışıyorum.hepinize saygılar sevgiler.. okkk

hoş geldin..
benim sattığım araba şuan yine satılık... 1.6 t cosmo siyah flex ride şase sunroof ergonomil spor deri koltık 18 jant navigasyon...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee