nostalji ASTRA G

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com
cuma günü talihsiz bi şekilde bi kaza yaptım daha 4 aylık arabamdan ayrılmak zorunda kaldım. bu konuyu bazı arkadaşlar biliyor. ayrıntılı konuşmuştuk.
bugün kasko şirketi 7 gün kullanmam için bana bi 2009 astra g sedan twinport gönderdi.
içine binince kendimi çok tuhaf hissettim. ilk arabam 99 model astra g cd hb kırmızıydı. bu araç onun kadar özellik olarak dolu değil ama ön konsol, direksiyon, vites.... çok acayip geldi! meğer ne kadar konforlu olmuş yeni asta.
benim gibi ilk arabası astra g olan arkadaşlara bu duyguyu yaşamalarını tavsiye ederim. hem duygulanacak, hemde arabanızı daha çok seveceksiniz...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: nostalji ASTRA G

benim araç servisteyken bana da fiat linea göndermişlerdi
4 gün boyunca linea ile işkence çektim resmen, 4 ün sonunda servisten çıkıp
aracımın koltuğuna oturunca oh be dedim
aynen dediğiniz gibi çok tuhaf hissediyor insan

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

aslında bir yandan da pişman oldum bindiğime benim ilk arabam olmandan sanırım astra g özellikle hb modelleri hala gözümde çok yüksek terlerdeydi... ama şu an yerlerde astra j sayesinde...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimki servisteyken bana da astra h dizel verdiler hem de daha 4500km dedeydi. benzinli astra j ye kurban olayım dedim :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim arabaların dışı ayrı içi ayrı güzel, hafta içi 92 Suzuki alto kullandığım ya da Hakan Beyin deyimiyle işkenceye maruz kaldığım için haftasonu astra ile terapi görüyorum  :D

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana 3 gunlugune fluance vermislerdi. 3 gun bana iyiki fluance almamisim demem icin yeterli geldi..dh'de de adam demis zaten onden balon baligina arkadan montofon inegine benzeyen tek arac..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önce sahip olduğumuz araçlar sırasıyla Spring-Europa-Avensis idi. Şimdi babamda corolla var. Bende 206 dan sonra 2. arabam olan Astra J yi aldım, anlayacağınız daha önceden hiç opel kullanmadık.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
Bana 3 gunlugune fluance vermislerdi. 3 gun bana iyiki fluance almamisim demem icin yeterli geldi..dh'de de adam demis zaten onden balon baligina arkadan montofon inegine benzeyen tek arac..

:D  045thumbsup

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben çok sevdiğim '09 Focus dizelden Astra J sayesinde ayrıldım zaten :)

Öylesine test ettiğim yeni Astra nın yolda süzülüşü, titreşim ve ses oranının Focus a göre bariz derecede iyi olması, işçilik ve kaliteyle tasarımda da çok farklı olması şok etkisi yaratmıştı* :D

* (Hani Focus um sınıfının en iddialı araçlarındandı?! Adamlar yeni Astra yı küçük Mercedes haline getirmişler!)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla babamla ortak kullandığımız 2000 model Astra hala babamda duruyor, ben kendime Astra J almama rağmen işyerlerimiz yakın olduğu için bazen benimki bazen onunki ile gelip gidiyoruz. Hergün bir şekilde ikisine de biniyorum. Teknoloji, estetik, sağlamlık herşey elbette daha da gelişti ama Astra G'de hala bir Opel ve gayet sağlam. 2000 model 204.000 km'de olmasına rağmen "Deh" dedin mi "Hemen abi" diyor üzmüyor şöförünü. Ha 190'dan sonra "Abi? Hayırdır? Abi? Abi?" diye soruyor ama olsun. Çok tutuldu Astra G zamanında, hala bile güzel bir araba bence. :)