Norveç-Türkiye

Milli Takım, Norveç karşısında ne yapar?

• Kullanılan toplam oy
    36

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum..Bu gruptan zorda olsa çıkacağız inşallah..Ama yine f.t. kahraman olacak ona yanarım..Milli takıma hiç bir şey kattığı yok..Eski f.t. değil anlayacağın..Peki druptan çıkarsak her şey bitecekmi bitmeyecek elbette..Orası cadı kazanı gibi..Bu grupta bizi kahreden takım orda saç baş yoldurur gibime geliyor..Ama hayırlısı belkide tersi olur...

abi şenol güneş gibi birini harcadıktan sonra yazık diyorum.şenol hoca trabzona gitti şampiyon oluyodu son 2 hafta kaybetti milli takıma gitti dünya kupasında 3. yaptı.bu adamı harcadı milli takım yazık diyorum.bu devirde tecrüben değilde yüksek makamlarda tanıdıkların olsun daha iyi!!!

Ferra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki gönlüm kazanmasından yana ama içimde hiç yenecekmişiz gibi bir his yok.
İnşallah yanılıyorumdur...

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç umudum yok utanıyorum...

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazandı.işte şimdi oldu Norveç 1 Türkiye 2 :) teşekkürler milli takım..:))

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun valla açık konuşmak gerekirse hiç beklemiyodum..

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç sürpriz olacak gibi bi his var içimde...çünkü bugune kadar milli takımımız hep bizi şaşırttı inş bu sefer güzel bi skorla ayrılıp bizi yine şaşırtırlar...

Tek kelimeyle şaşırdım diyebilirm....Tebrik ederim tüm oyuncuları ama keşke şu futbolu zamanında gruptaki diğer takımlara karşı oynayıp gereken puanları şimdiye kadar alsalardı daha ii olmazmıydı diye düşünüyorum...

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takımımıza yürekten başarılar dilerim. Ancak, diğer son maçları gözönüne alırsak pek fazla ümitli değilim, puan kaybettiğimiz maçları kesinlikle alması gerekirdi ve böyle bir strese girmemeleri ve bize de sokmamaları gerekirdi diye düşünüyorum. İnşaallah Norveç karşısında br sürpriz yaratırlarda hepimizi sevince boğarlar. Nihat'ın son maçlarda takımını sırtlaması ve bu aralar gününde olması büyük bir averaj olsa gerek.

Valla helal olsun Milli Takımımız gene bizi şaşırttı, alacağı maçlarda görülen performans ve zor maçlarda ortaya koydukları performans. çok güzel oynadılar. Daha önceki yazımda da belirttiğim gibi Nihat gene kıvrak zekasını kullandı. Tüm futbocuları ve teknik heyeti kutluyorum. Bir 90 dakikamız daha kaldı, inşaallah onuda geçeriz. Ancak kimse Bosna-Hersek'ten bir torpil beklemesin, malum Türkiye'de futbol bir cennet o yüzden kendilerini göstermek için daha iyi oynayacaklarını düşünüyorum ama Milli Takımımız Osla'da oynadıkları gibi oynarlarsa bu maçı da alacağımızdan hiç şüphem yok. Son olarak Takımımızı yürekten kutluyorum:)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan Gönül muhteşem bir futbolcu olacak.Ahanda buraya yazıyorum... :)