nitro obd2 kullanan varmı

acemifilozof

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba... geçen gün özel servisteki arkadaşım aracıma nitro obd 2 diye bir aparat taktı .200 km dene sonrasında gel deneyimlerini konuşalım dedi.bu alet performans arttırıyormuş daha doğrusu aracın saklı kalmış gücünü açığa çıkartıyormuş.bana çok mantıklı birşey gelmedi lakın para falan vermedim memnun kalırsam verecekmişim kalmazsam zaten geir alacak.aranızda böyle bir deneyimi olan arkadaşım varmı acaba saygılar....

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracin gizli kalan gucunu degilde , sahibin tenhada kalan beynini aciga cikariyor olabilirler :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aliexpresten biseyler bakiyodum bundanda siparis vermistim corsa c aracım denedim az bi fark oldu gibi yakıt azaldı sanki ama piskolojik mi gercekten mi tam anlayamadım

Note 4 cihazımdan gönderildi.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aliexpresten biseyler bakiyodum bundanda siparis vermistim corsa c aracım denedim az bi fark oldu gibi yakıt azaldı sanki ama piskolojik mi gercekten mi tam anlayamadım

Adamlar oyle bi teknoloji yapmislar ki iste 1.4 aracinizdada 1.6 benzinlidede , 3.0 dizeldede (universal) bi takiyosunuz , yakit tasarrufu sagliyor. Neyle neyi satin almaya calisiyoruz ya :)
Cakmakliga tasarruf cihazi takip tasarruf bekleyenler , yakit hortumuna miknatis (pahali bisey) takip tasarruf bekleyenler :D
Ya bunu yapanlardan bi taneside arkadasim yakit hortumunu komple miknatisla kaplamis ve bu adam muhendis...
Buyuk ihtimalle aldiginiz cihazin icinde ufacik ampulu yakacak kadar bir devre vardir veya ici bostur , guvenemiyomda pokta cikabilir** :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mıknatıs cakmaklığa takılana tamam sacmada obd soketine bağlandığına göre birazda olsa faydası olur belki sonucta aracın herseyi elektronik icinde ki devreyi incelenip aracın neresine mudahalede bulunduğu tespit edilse anlasılır ne mal oldugu

acemifilozof

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sizler oyle diyorsunuz ama aracimin performansinda ve atakliginda degismeler oldu belki guleceksiniz ama neredeyse zaptedemiyorum gibi bisey.gaz pedali bayagi hassaslasti ki ben arabami cok dinlerim ve denerim kaldi ki arac atak bir arac degil vectra c bu arada.ha tuketim konusunda bisey farketmedim o ayri saygilar

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Arkadaslar sizler oyle diyorsunuz ama aracimin performansinda ve atakliginda degismeler oldu belki guleceksiniz ama neredeyse zaptedemiyorum gibi bisey.gaz pedali bayagi hassaslasti ki ben arabami cok dinlerim ve denerim kaldi ki arac atak bir arac degil vectra c bu arada.ha tuketim konusunda bisey farketmedim o ayri saygilar
Bende araştırdım bu aleti yorumları okudum ve yorumlar iyi yönde. Splint booster gibi bişi bu galiba.

Tek korkum ileride arabanın elektronigine zarar vermesi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Erem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Konuyu hortlatıyorum ama bir kaç gün çinden obd arıza test cihazı aldım. Daha doğrusu aldığımı sandım fakat yanlışlıkla aynı satıcıda olan OBD2 performans tuning modülünü sipariş etmişim daha sonra fark ettim :( Satıcıya mesaj gönderdim fakat değişim yapacağını pek sanmıyorum. nitro OBD2 performance modülünü kullanan var mı? Vectra C aracıma bir şey katacağını düşünmüyorum ama yinede almış bulundum taksam herhangi bir sorun veya arıza yaşanır mı fikri olan var mı?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Konuyu hortlatıyorum ama bir kaç gün çinden obd arıza test cihazı aldım. Daha doğrusu aldığımı sandım fakat yanlışlıkla aynı satıcıda olan OBD2 performans tuning modülünü sipariş etmişim daha sonra fark ettim :( Satıcıya mesaj gönderdim fakat değişim yapacağını pek sanmıyorum. nitro OBD2 performance modülünü kullanan var mı? Vectra C aracıma bir şey katacağını düşünmüyorum ama yinede almış bulundum taksam herhangi bir sorun veya arıza yaşanır mı fikri olan var mı?

kullanıp riske atmayın. beyine giden sinyallerin hangisini farklılaştırıp performans sağlayacağını düşündüğü belli değil.muhtemelen en basitinden motora soğuk hava giriyor gibi bir yanıltıcı sinyal yolluyor olabilir. buda motorun daha zengin çalışı kurumlanmasına sebep olabilir.
motor bir çok sensör verisinin bir araya gelmesiyle dengede çalışır bunlar bu dengeyi bozacak tarzda ürünler bana göre.

Ahmet Erem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıp riske atmayın. beyine giden sinyallerin hangisini farklılaştırıp performans sağlayacağını düşündüğü belli değil.muhtemelen en basitinden motora soğuk hava giriyor gibi bir yanıltıcı sinyal yolluyor olabilir. buda motorun daha zengin çalışı kurumlanmasına sebep olabilir.
motor bir çok sensör verisinin bir araya gelmesiyle dengede çalışır bunlar bu dengeyi bozacak tarzda ürünler bana göre.

Teşekkürler bir motor ustasına sordum pek bir fikri yoktu ama kendi biraz yorumladı. Hatta cihaza müşteri oldu fiyatta bile anlaştık ürün elime ulaştığında hiç riske girmeden satarım:D