nitro data chip box

ali bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze günaydın bugün aracıma nitrodata chip box alıp taktırmaya karar verdim nedeniyse 2008 astra h 1.3 cdti aracımın max. torku 2500 d.dk üzerinde vermesi bu devire ulaşıncaya kadar aracım çok hantal gitmesi..
bu ürünü satan yetkililriyle konuştum box ın max. torku aşağılara cekeceğini garantisini de verdiler hata üzerindeki ayarlarla güç + tork ayarını da istenilen şekilde ayarlayabileceğimi % 30 güç ile ^% 10 yakıt tasarufu v.s söylediler.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...a-chip-tuning-box-sok-kampanya-85505164/detay

garantisi ve taksit avantajı ayrıca racechip ile birebir aynısı olmasıyla bana çok cazip geliyor
onceki konulara baktım en son 2 yıl önce açılmış konu bu arada baya bir alıp kullanan arkadaşlar olmuştur deneyenler bilgi verebilirler mi

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1. race chip ile aynı olduğunu sanmıyorum
2. bende bu işlerle uğraşıyorum alacağınız cihazın 2. el piyasası oldukça var ?? neden acaba ?
3. racechip satıcısı ile görüşüp bu cihazın aynı olmadığının onayını alabilirsiniz!!

ufukkk_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben nitrodata kullanıyorum gayet de memnunum hiç bir sıkıntısı yok sımdılık alıp kullanalı 1 hafta oldu