Nihayet minik bebeğime kavuştum! Astra Classic III

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız

mustafa_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli olsun allah kazasiz, belasiz iyi günlerde kullanmayi nasip etsin

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç alındı konu kapandı bence...

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracını yenı almıs bır kısıye, almayı dusunenlerın soru sorması kacınılmaz.yenı bır baslık acılacagına bu konunun kalması gayet mantıklı bence.opel sohbetlerımz baslıgı altında bu konunun kapanması bence yanlıs olur.kac gundur kullanıcı adımı sıfremı yazmama ragmen ve hosgeldınız hasanustun tarayıcınız otomatık yonlendırmeyı desteklemıyorsa .....vs yazısı cıkmasına ragmen sonradan tekrar sıfre ıstedıgı ıcın foruma gıremıyordum.benım efkana sormak ıstedıgım bır kac sey var mesela.bunun ıcın tekrar konu acmam daha yakısıksız olur sanırım.suan bu aracla ılgılı sorulabılecek bır cok soruya efkan cevap verebılır.
efkan ben arastırmama ragmen herhangı bır bılgıye ulasamadım.hız sabıtleyıcı ıle aracı kullanırken kaca sabıtledıgımızı kucuk de olsa dıjıtal bır ekranda gorebılıyormuyuz.yoksa kadrandan mı bakmamız gerekıyor. 10 km arttırma azaltma opsıyonu varmı hızı.yoksa her basısta 1km mı.bırde dıreksıyon uzerındekı tuslardan sanırım kontrol edemıyoruz cruıse controlu.mecburen sınyal koluna yetısmemız lazım degıl mı.focusları o yuzden bı ayrısevmıstım.dıreksıyondan kontrol edılebılıyor ve cok rahat sekılde hızlanıp motor frenı yapabılıyorusnuz.ıns bunda da vardır dıreksıyondan kumanda.arastırmama ragmen bulamadım.bunun ıcın yenı bır konu acmak da ıstemedım.