nihayet bulduğum leonum...

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Kaza bela vermesin..... Üstü açılır tavan olsa idi...hoş olurdu.....

ARAPÇA DUA EDİYORUZ, FARSÇA AŞIK OLUYORUZ, İNGİLİZCE YARIŞIYORUZ, TÜRKÇE KAVGA EDİYORUZ, KÜRTÇE DEMOKRATİKLEŞTĞİMİZİ SANIYORUZ... PEKİ YA BİZ KİMİZ??

http://www.youtube.com/watch?v=RO8Aq8ZOtbM olabilir....

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
tercihine saygı duyuyorum, senin yaşındakiler için uygun bir seçenek. leon güzel ve kullanması zevkli bir arabadır. ben hanım ve oğlan da kullansın diye leonu satıp corsa aldım biliyorsun.
şu anda senin aldığın fiata 2008 model benzinli bir araba alacak olsam astra cosmo, alamayacağıma göre 1. tercihim bağajından dolayı skoda oktavia elegans, 2. tercihim leon staylance olurdu. (ama rengi kırmızı değil, özellikle beyaz olmazsa gri)
görüyorsun gönüllerimiz bir.

abi aslında golf comfortline duşundum baya bi.. ama 2007 den aşşağı duşunmediğim için 30 dan aşşağı bulamadım.. astra benden geçti tekrarda almanın manası yoktu.. leon biliyorsun motor sesi ve kullunımı çok evkli bir araba.. fiyatta beni zorlamayacak..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Allah Kaza bela vermesin..... Üstü açılır tavan olsa idi...hoş olurdu.....

ARAPÇA DUA EDİYORUZ, FARSÇA AŞIK OLUYORUZ, İNGİLİZCE YARIŞIYORUZ, TÜRKÇE KAVGA EDİYORUZ, KÜRTÇE DEMOKRATİKLEŞTĞİMİZİ SANIYORUZ... PEKİ YA BİZ KİMİZ??

http://www.youtube.com/watch?v=RO8Aq8ZOtbM olabilir....

teşekkur ederim.. ama sanırım bunlarda sadece senruf var.. panoramik yok benim şansımada sanruff bile yokk

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi aslında golf comfortline duşundum baya bi.. ama 2007 den aşşağı duşunmediğim için 30 dan aşşağı bulamadım.. astra benden geçti tekrarda almanın manası yoktu.. leon biliyorsun motor sesi ve kullunımı çok evkli bir araba.. fiyatta beni zorlamayacak..

hayırlısı olsun diyelim. gelin ata binmiş ya nasip.?
bir aksilik olmadan hayırlısı ile arabanı teslim alda gerisi kolay.