Newfron

terziib

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satarken hızlı sattırıyor evet ama maddi olarak pek bi katkısı olmadı aracımı satarken.
Fiyat kadar hızlı satilmasida önemli neticede aracimdan memnunum yakıt tüketimi hariç bahara kadar satmazsam Tesla tipi taktiririm

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Newfron kullanan arkadaşlar, bluetooth'tan müzik sesi geliyor fakat telefon sesi gelmiyor ve gitmiyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek ve bluetooth kayıtlı cihazları silip baştan tanıtmak harici bir çözümü var mıdır?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Newfron kullanan arkadaşlar, bluetooth'tan müzik sesi geliyor fakat telefon sesi gelmiyor ve gitmiyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek ve bluetooth kayıtlı cihazları silip baştan tanıtmak harici bir çözümü var mıdır?
Bir arkadaşım, telefonumun bluetooth izinlerini kurcaladı biraz, denedik sorun çözüldü. Farketmeden izinleri iptal etmişim muhtemelen...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
20180129_020516.jpg
Fotoda da görüldüğü üzere gece gündüz parıl parıl parlayan multimedya cihazımın arkasına siyah mat folyo çektirdim.
20180326_135549.jpg
Ustam sağolsun berbat bir iş çıkardı:)
Borcumu sordum at bişeler dedi. Yaptığı işlemi beğenmediğimden, bir parça folyo vermesini rica ettim. Yaptığı işi beğenmediğimi anlamış olacak ki en yaralı, bükülmüş, katlanmış, deforme olmuş yerinden bir parça kesti verdi:)
Ertesi gün uğraştım biraz, elde olan kötü malzemeyle birşeyler yapmaya çalıştım. Usta folyoyu tozun üzerine yapıştırmış:) iyi ki de öyle yapmış, sökümü kolay oldu...
20180326_121637.jpg
20180326_145601.jpg
Bu deneme oldu. 3/5 ay kabarmadan kalkmadan dayanırsa, kaliteli bir malzeme alıp daha estetik birşeyler yapmayı düşünüyorum. Gerçi bu kadar tipsiz bişey nasıl estetik olur o da ayrı konu.

Tipsiz olduğunu biliyordum ama newfron'un diğer marka araçlar için tasarlanmış cihazlarını görünce
images.jpg
kendi cihazıma iyice bir antipati oluştu bende. Hatta aldığım yere gidip küçüğü ile değiştirmeyi teklif ettim. Satıcı artık seni 7" kesmez dedi (ki haklı).

Tesellim de ekranın büyük, dolayısı ile daha pratik olması, donanım ve yazılımsal anlamda iyi olması...

Artık esteteği geçicez, kullanıma bakıcaz mecburen...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Söylediğiniz gibi 3-5 ay bakıp özellikle yaz geçtikten sonra kaliteli bir malzemeyle değiştirmenizde fayda var. Ben merakla Tesla model multimedya sistemini bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık, harika kaplamışsınız. Maalesef sanayidekilerin çoğunun adı ‘usta’. Kusura bakmasınlar. Multimedia olayına gelince, evet bence de bu kadar dışarı çıkıntılı olması estetik açıdan dezavantaj. Ben de hasip bey gibi tesla model, 10-12 inch arasında değişen (farklı modeller var) cihazları araştırmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel görünüyorlar. Ben mevcut cihazımı (necvox dvn-p 1033) androidli olanla (necvox dvn-a 1033) daha yeni değiştirdim. Yoksa kesin bu tesla ekrandan alırdım [emoji53]

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık, harika kaplamışsınız. Maalesef sanayidekilerin çoğunun adı ‘usta’. Kusura bakmasınlar. Multimedia olayına gelince, evet bence de bu kadar dışarı çıkıntılı olması estetik açıdan dezavantaj. Ben de hasip bey gibi tesla model, 10-12 inch arasında değişen (farklı modeller var) cihazları araştırmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel görünüyorlar. Ben mevcut cihazımı (necvox dvn-p 1033) androidli olanla (necvox dvn-a 1033) daha yeni değiştirdim. Yoksa kesin bu tesla ekrandan alırdım [emoji53]

Benimki de size yakın bir durum. Daha 7 ay oldu alalı. Biraz eskitmem lazım.

Tesla tipi olanları iyice yaygınlaşana kadar bekleyin, hatta bilindik markalar haricinde rastgele almayın derim. Zira multimedya montajımı yapan usta ısrarlarıma dayanamadı, yanımda istanbul'daki bir tedarikçisini aradı ve hoparlörü açtı, deneme amaçlı getirtmişler, bi tane de satmışlar. Aracın kliması çalışmıyormuş iade almışlar.

Sahibindende
Screenshot_20180326-210458.png
ve aliexpreste incelediğim tüm modellerde ya esp tuşu yok, ya p.sensörü ya da bagaj açma düğmesi tuşu eksik ve o tuş grubu aydınlatması beyaz renkte.

Aliexpresteki en pahalı tesla tipi multimedya'nın (2800tl) alıcı yorumlarında alıcıya 2 yerine 1gb ramli cihaz gönderdiklerini gördüm. Daha gelişmeye ihtiyacı var bence...

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimki de size yakın bir durum. Daha 7 ay oldu alalı. Biraz eskitmem lazım.

Tesla tipi olanları iyice yaygınlaşana kadar bekleyin, hatta bilindik markalar haricinde rastgele almayın derim. Zira multimedya montajımı yapan usta ısrarlarıma dayanamadı, yanımda istanbul'daki bir tedarikçisini aradı ve hoparlörü açtı, deneme amaçlı getirtmişler, bi tane de satmışlar. Aracın kliması çalışmıyormuş iade almışlar.

Sahibindende ve aliexpreste incelediğim tüm modellerde ya esp tuşu yok, ya p.sensörü ya da bagaj açma düğmesi tuşu eksik ve o tuş grubu aydınlatması beyaz renkte.

Aliexpresteki en pahalı tesla tipi multimedya'nın (2800tl) alıcı yorumlarında alıcıya 2 yerine 1gb ramli cihaz gönderdiklerini gördüm. Daha gelişmeye ihtiyacı var bence...

Aynen, zaten ben de öyle düşünüyorum. O yüzden cihazı tekrar necvox aldım. Bence şu anda piyasadaki en sorunsuz cihazları üretiyorlar. En önemlisi de sattıklarının hep arkasında duruyorlar. Üretiyorlar dedim, lafın gelişi. Yoksa hepsi çinde üretiliyor. en azından getirttikleri cihazlar için ürettikleri yazılımlar minimum sorunlu.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Haklısınız çok çirkin:) butterflyondashboard:)