Newfron multimedia cihazı hakkında yardım

ekocak06

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hocam bende newfron multimedya sistemi taktırdım yaklaşık 1 yıl oldu. Resimlerini çekip gönderirim.

Ürün özellikleri;
Android 5
1GB RAM
Arka kamera dahil
Bluetoooh tuşu da çalışıyor
3 adet USB portu
DVD oynatıcı
Direksiyon tuşları çalışıyor arka 2 hoparlör ile birlikte 1900 TL 7 taksit yaptılar. Cihaz 2 yıl garantili.
İçinde dandik bir navigasyon ile geliyor ben igo yükledim. Oldukça memnunum. Beğenmediğim iki noktası var. Birincisi ram yetersiz geliyor cihaza. Youtube açtığım zaman biraz yavaşlıyor. İkincisi bluetooth mikrofonundan ses az gidiyor karşı tarafa
Radyosu oldukça güzel çekiyor. 30 TLye de köpekbalığı anten aldım. O biraz çekimini azalttı gibi

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu cihazlarda bluetooth mikrofon sesi düşük gitme problemi oldukça yaygın.androidlerde var sadece.yabancı forumlarda araştırdığım kadarıyla ses anakart üzerinden giderken parazitlenme oluşuyor.iptal edip doğrudan verilebiliyor ama anakartta ve bluetooth kartında işlem gerekiyor.harici mikrofon eklenerek kısmi bir düzelme yapılabiliyor

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim için önemli olan multimedyada.
1.usb den müzik dinlemek
2.Setting,Bç,Ok. Tuşlarının çalışması.
3.Videolu geri görüş kamerası takıp arkaya park ederken renkli olarak video şeklin de arkayı görmek.
4. Dört çekirdek olup dokunmatiğin hızlı olması.
5. Direksiyondan kumanda çalışması.
Bunlar benim için yeterli.
Zaten benim araç dijital klimalı değil manuel klima.Yol bilgisayarında zaten bize gerekli olan yakıt tüketimi anlık tüketim ıvır zıvır işleri zaten aracın yol bilgisayarında görüyoruz.
Yukardaki 5 madde oldumu bana yeter.Bu konular hakkında bilgiler alabilirmiyim. Yada kullananlar bu konuda bilgilerini paylaşabilirlermi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim söylediklerinin hepsi ve daha fazlası var benimkinde şiddetle tavsiye ederim,, o kadar titiz biri olmama rağmen hala bir kusurunu bulamadım aletin,, ses kalitesi mükemmel, geri vites görüntüsü, navigasyon vs hepsi mükemmel haa birde tv olayı karasal yayın olmadığı için giderken cam gibi tv izleyebiliyorsun, cihaz android oldugu için cep tlf. internetini paylaşıma açıyorsun. alet cebin internetine wifi den bağlanıyor,, ondan sonra ne istersen yap aletten, bilgisayardan farkı kalmıyor, hatta ben maus bile taktım öyle kullanıyorum, tv den haberleri klipleri dizileri cam gibi izliyorum kısacası arabaya renk geldi resmen önceden araba ot gibiymiş diyorum şu an... benim marka navitek ve kesinlikle tavsiye edebilirim...

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim için önemli olan multimedyada.
1.usb den müzik dinlemek
2.Setting,Bç,Ok. Tuşlarının çalışması.
3.Videolu geri görüş kamerası takıp arkaya park ederken renkli olarak video şeklin de arkayı görmek.
4. Dört çekirdek olup dokunmatiğin hızlı olması.
5. Direksiyondan kumanda çalışması.
Bunlar benim için yeterli.
Zaten benim araç dijital klimalı değil manuel klima.Yol bilgisayarında zaten bize gerekli olan yakıt tüketimi anlık tüketim ıvır zıvır işleri zaten aracın yol bilgisayarında görüyoruz.
Yukardaki 5 madde oldumu bana yeter.Bu konular hakkında bilgiler alabilirmiyim. Yada kullananlar bu konuda bilgilerini paylaşabilirlermi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim aldığım yer burası,, irtibata geçip bilgi alabilirsiniz....

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...ultimedia-karta-taksit-imkani-481773418/detay

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et

Abi verdiğiniz linkten baktım watsabdan yazdım sorduğum sorulara doğru dürüst cevap vermedi hiç birine sadece renk gri dedi bide 750 tl dedi Marka ne diye sordum bişe demedi.bende daha bıraktım yakasını başka yere bakacam. Adam hiç oralıklı bile olmadı.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi yapmışsın
O satıcılar full sıkıntı.ya farklı ürün yollar ya renk değişik.almayın İlgisiz satıcıdan bişey

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Bede gittigidiyordan almayı düşünüyorum.990 tl ye bazen de indirimli oluyor 940 tl düşüyor düştüzaman alacağım.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi verdiğiniz linkten baktım watsabdan yazdım sorduğum sorulara doğru dürüst cevap vermedi hiç birine sadece renk gri dedi bide 750 tl dedi Marka ne diye sordum bişe demedi.bende daha bıraktım yakasını başka yere bakacam. Adam hiç oralıklı bile olmadı.

üzüldüm kardeşim,, gerçi ben internetten almadım, dükkanına gittim ordan aldım, çayımı vs içtim, ilgilendi yani,, demek internet konusunda zayıf biraz :(

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Evet Aynen

ekocak06

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hocam bende newfron multimedya sistemi taktırdım yaklaşık 1 yıl oldu. Resimlerini çekip gönderirim.

Ürün özellikleri;
Android 5
1GB RAM
Arka kamera dahil
Bluetoooh tuşu da çalışıyor
3 adet USB portu
DVD oynatıcı
Direksiyon tuşları çalışıyor arka 2 hoparlör ile birlikte 1900 TL 7 taksit yaptılar. Cihaz 2 yıl garantili.
İçinde dandik bir navigasyon ile geliyor ben igo yükledim. Oldukça memnunum. Beğenmediğim iki noktası var. Birincisi ram yetersiz geliyor cihaza. Youtube açtığım zaman biraz yavaşlıyor. İkincisi bluetooth mikrofonundan ses az gidiyor karşı tarafa
Radyosu oldukça güzel çekiyor. 30 TLye de köpekbalığı anten aldım. O biraz çekimini azalttı gibi

zzLG6b.jpg

8RVeWQ.jpg

IR9N1T.jpg

4a6OIO.jpg

7JKSe9.jpg

MIJSzQ.jpg