Nerden başlasam; klima kompresör sesi..

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nerden başlasam; klima kompresör sesi..

unsal link' Alıntı:
Arkadaşlar, gerçekten rahatladım, iş dolayısı ile aysonu/aybaşı(yanlış anlaşılmasın) yoğunluğuum var (finans). En kısa zamanda topkapı/Tarık Bey - kendisi forumda fenomen olmuş- ya gideceğim, ardından gelişmeleri buradan paylaşıyor olurum. O zamana dek gece gece garaja inip, çıkırtı, tıkırtı, motor, bozuk zeminde müziksiz, camlar kapalı  araba dinlemeyi erteliyorum...

Gittiğiniz zaman muhakkak fren kaliperlerininde kontrolünü yaptırın.

unsal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar tekrar merhaba, yukarıda bahsettiğim sorunlar ile ilgili update vermek istedim, 3 temmuz salı Topkapı - Odak Tarık Bey 'in yanındaydım, tüm problerimden tek tek bahsettim yakından ilgilendi, sağolsun motordan gelen ses hariç diğer ufak tefek iç aksam sesleri şimdilik kesilmiş durumda. 3. stoptan su alma sorununu yok gibi görünüyor. Ancak Motordan duyduğum ses, ritmik har har sesi ile ilgili ise detayları klima ile ilgili konu başlığından devam edeceğim.

C

cma

Bilgi Girilmemiş

ünsal ile aynı gün bende odaktaydım  . sağolsun tarık abi hepimizle teker teker büyük bir özveri ile ilgilendi :) fesat bi cümle oldu ama olsun . :D

unsal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim selamlar!. en kısa zamanda dürüm içi parçalanmış urfa yiyelim olur mu?:)

C

cma

Bilgi Girilmemiş

aynen öyle ama bir daha ki seferde ben ısmarlıcam olmaz öyle :)

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bugun aracımda farkettim. Klima açıkken 3. kademede vızıltı gibi. dizel motor sesine benzer belki daha ince bir ses geliyor. Servisi arayıp tınaz dan randevu aldım. bu kompresör sesi buna benzer bir ses mi acaba? rölantide iken bu ses gelmiyor. gaza yüklendiğimde geliyor.