Nerden alırsınız bilmem ama Erzurum'dan almayın!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araç alımı için Erzurum'a yaklaşmayın derim direkt liste fiyatı veriyorlar  general_non_non

1.3 dizel hb sport manuel = 55800 çekiyolar NAVİ atarsak 58200 bunu da 57000'e bırakırız dediler bende siz bu işi bırakın dedim  dancee

Aydın ve Antalya'da (Samsun'da 52000) navisiz 51900 son fiyat  greatt   55800 - 51900 = 3900 hadi 900 iskonto olsa 3000 fark var 14alkiss tek rakibiniz thy olsa, radyoda da bas gaza çalsa en az 10.000km demek bu  ???  special_Yeah  special_prayer

DİKKAT  capo bu arada 2013 fiyatıdır  68lookk

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nerden alırsınız bilmem ama Erzurum'dan almayın!!

Bu konunun başlığının altına imazamı atarım!!!

2 yılda 2 tane sıfır Opel aldım ve 8  yıldır yaşadığım şehir olan Erzurum'daki Opel bayiisiyle anlaşamadım... Gittim ve çok daha ucuza memleketimden (Ordu) aldım... Beceriksiz satış danışmanlarını işin başına koymuşlar ve dünyadan haberleri yok, donanımları bilmiyorlar, fiyatlardan bihaberler.... vs vs...

ERZURUM'dan almayın!!!!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kötü birşey diyemem önce kişiliğime sonra anne tarafımın Erzurumlu olmasına yakışmaz ama bazı Erzurumlu lar birazcık kaba olabiliyorlar ve bu da esnaflıklarına yansıyabiliyor  8)

Bilmem sizdeki de bundan ötürü mü...

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok abi bu öylesi değil...

Neyin peşindeler anlayamıyorum ama fiyatlarda kesinlikle diğer bayiler kadar cazip rakamlar sunamıyorlar, sanırım çevre illerde Opel yetkili satıcısının olmaması onlara bu cesareti veriyor...

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

her zaman demısımdır sıfır opel ya aydından ya da ızmırden alınır en uygun fıyat onlardan cıkar :) naklıye parası vs erzuruma gıdınceye kadar katlanıyordur..

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Belki bana kızacaksınız ancak bence liste fiyatından satmakla daha iyi yapıyorlar :) bkz: doğuş grubunun prestiji

Sıfır aracın fiyatını olabildiğince düşürmek, aracın 2.el değerini de düşürecek, buda ilerleyen zamanda size tekrar yansıyacak, o zaman da bu aracın 2.eli zayıf olacak.

Diğer yandan VW grup arabalarını alan memnun satan memnun :)

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 2012 Nisan'da Erzurum'dan aldım aracımı. Söylediğiniz doğru, pek fazla opsiyon tanımıyorlar fiyat için.
Ben 2012 model Enjoy Plus'ı 46000 TL ye aldım. Batıda olsa belki 45000 civarında alabilirdim.
Bunun nedenlerinden birisi Doğuda tekel gibi olmaktan kaynaklı. Doğu tarafında sadece birkaç ilde opel bayisi var. Onlarda bunu kullanıyorlar tabiki. Ben görev icabı Iğdır'da ikamet ediyorum. Buraya en yakın opel bayisi Erzurum ve Van'da. Malum sebeplerden dolayı Van tarafına gitmeye pek sıcak bakmadığımdan Erzurum'a gittim ve oradan aldım aracı. Müşteri temsilcisi ile ilgili söylediğinize katılmıyorum açıkçası. Gayet ilgili ve bilgili bi arkadaş ilgilendi benimle. Telefonla her aradığımda da gerekli bilgileri kendisinden aldım ve mağdur olmadım.
Bu arada "Odak Çağrı" arkadaşımızın söylediğinede aynen katılıyorum. belki bi 500-1000 tl fazla para verdim ama kafam rahat ve sıkıntısız bi şekilde aracımı aldım

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Çağrı link' Alıntı:
Belki bana kızacaksınız ancak bence liste fiyatından satmakla daha iyi yapıyorlar :) bkz: doğuş grubunun prestiji

Sıfır aracın fiyatını olabildiğince düşürmek, aracın 2.el değerini de düşürecek, buda ilerleyen zamanda size tekrar yansıyacak, o zaman da bu aracın 2.eli zayıf olacak.

Diğer yandan VW grup arabalarını alan memnun satan memnun :)

Mevzu o değil: Ya tüm bayiiler liste fiyatından satsın ya da hepsi aynı oranda indirim yapsın... Diğer türlü insanları ''keriz'' yerine koymak gibi oluyor biraz!!!

A şehrindeki adam B şehrindekinden 1.500 TL fazla vermişse (kusura bakmayın) KAZIK yemiş demektir...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Mevzu o değil: Ya tüm bayiiler liste fiyatından satsın ya da hepsi aynı oranda indirim yapsın... Diğer türlü insanları ''keriz'' yerine koymak gibi oluyor biraz!!!

A şehrindeki adam B şehrindekinden 1.500 TL fazla vermişse (kusura bakmayın) KAZIK yemiş demektir...

erz de 2013 1.3 dizel hb sport paket + navi = 58200 olup 57000 e bırakırız dediler. naviyi 2400 den sayıyorlar yok artıkkkkk
ben antalya'dan 2013 1.3 dizel hb sport paket + navi = 53400 e aldım
trafik sigortası + 6 aylık bandrol + plaka ve işlemleri + boya ve kartel koruma hediye  greatt

500-1000tl olsa neyse 57000 - 53400 = 3600 fark var buda dizel araçla minimum 15.000 km yani aydın - erzurum gidiş geliş 3000km dersek 5 kez gidip gelmek demek

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rec kardeşim senin başına gelenlerin aynısı istanbulun göbeğinde opel bayileri arasındaki fiyat farklarıyla aracımı alırken bende karşılaştım daha ucuz unu örneğin kocaelinde bulsam inan gider oradan alırdım erzurumdaki bir opel bayisinin sana karşı olan tutum ve davranışından dolayı ben senden özür dilerim bende Erzurumluyum olup bitenlere bende üzüldüm kal sağlıcakla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...