Nehir Gri Astra'mız :)

UtkuB55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nehir Gri Astra'mız :)

Artık herşey böyle maalesef illa ki her sene bir şeyden çalmak zorundalar seneye tekerleri eksiltirler bunlar :) Hepinize teşekkürler :)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

UtkuB55 link' Alıntı:
Artık herşey böyle maalesef illa ki her sene bir şeyden çalmak zorundalar seneye tekerleri eksiltirler bunlar :) Hepinize teşekkürler :)
tekerlerkler bence opsiyon olur.  :D :D :D :D

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım hayırlı olsun...Güle güle bin....Ama Opel türkiye seni bu arabaya rahat bindirmez....Ben bir opelzedeyim..Konuyla ilgili detayları merak ediyorsan açmış olduğum konu başlığını iyi oku....Benim düştüğüm hatalara düşme....!!!!!!!!!!!!!!!!!

UtkuB55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz 1.3 Dizel kullanıcısısınız evet o araçtan şikayetçiler çekmediği için okudum onları ama Samsunda en çok kullanılan Hatchback Astra yani millet kötüyse almaz diye düşünüyorum  :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizel kullanıcısıyım bende çekmiyor mu gelsin deniyelim derim ben sadece merak eden varsa buyursun 1 ay sonra gelsin 5 kişi ben test ettiriyim :D
Aracınız hayırlı olsun ama kromu sis farı çerçevesi için çıkarmaları kötü olmuş görsel açıdan wats yoksa oda kötü krom neysede watts önemlidir.AMa ne olursa olsun önden bakınca pis pis bakışı yeter :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok agresif görünüyor, kromları tamamladığınızda bir kat daha da agresifleşecektir görüntü.

Allah iyi günlerde keyifle binmeyi nasip etsin.

UtkuB55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
1.3 dizel kullanıcısıyım bende çekmiyor mu gelsin deniyelim derim ben sadece merak eden varsa buyursun 1 ay sonra gelsin 5 kişi ben test ettiriyim :D
Aracınız hayırlı olsun ama kromu sis farı çerçevesi için çıkarmaları kötü olmuş görsel açıdan wats yoksa oda kötü krom neysede watts önemlidir.AMa ne olursa olsun önden bakınca pis pis bakışı yeter :)
֖ncelikle teşekkürler :) Kullanmadık ama 1.3 kullananlar tanıyoruz valla çekmediğinden şikayetçi olanlar var tabii duyum bu benim için sadece deneyemedik henüz  dancee

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee aracınızı güzel günlerde kullanın hayırlı olsun