Necvox TV çekim kalitesi

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Necvox TV çekim kalitesi

80-90 saniyelik kirmizi isiklarda faydali olabilir. Diziye dalip isigi unutulursa kesin dayak yenir ama. Millet ikinci 90'a kalacak ?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Navigasyon cihazında TV izlemek çok gerekli oluyor mu bilmiyorum. Belki park anında beklemek gerektiğinde lazım oluyordur, bence navigasyon cihazında TV kalitesi çok da önemli değil. Ama dediğiniz gibi varsa böyle bir özellik çalışıyor ve işini yapıyor olmalı kesinlikle, yoksa sinir bozar doğru.

Hocam bende de o özellik vardı, uzun yolda çocuklar, arada çocuklardan bunalınca ben :D  arabada tv - DVD izliyordum.

Garip biçimde müzik için pek de tatmin edici olmayan ses sistemi tv izlemek için çok iyi bir performans sergiliyordu, sinemalardaki gibi heryerden gelen ses..

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
80-90 saniyelik kirmizi isiklarda faydali olabilir. Diziye dalip isigi unutulursa kesin dayak yenir ama. Millet ikinci 90'a kalacak ?

:D :D buda iyi...

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Bir fikrim yok bende msj atmıştım ama banada dönmedi abi işleri yoğun oluyor belirli dönemlerde herhalde iş dolayısı iledir
Orhan sağol,bilgilendirdiğin için,herhalde bugünlerde çok yoğun.Forumda alışmıştık güzel yazılarını okumaktan.Kendisini arar olduk..