Necvox Sorunu!!!

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımda necvox navigasyon mevcut ara ara hareket halindeyken kitlenip tuşlar işlevini yerine getirmiyordu kapatıp açınca düzeliyor diye servise götürmedim. bugün ilk açılışta kitlendi ve konsoldaki hiç bir tuş çalışmıyordu dokunmatik ekran çalışıyordu ordan yanlışlıkla radyoyuda kapatınca müziksiz kaldım ne yapabilirim?

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Sorunu!!!

Bizim Navimasterlar da Reset Tuşu var iğneyle basılabiliyor.Necvoxlar dada varmı acaba.Bi deneyin isterseniz

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklıma gelmedi açıkcası denerim yarın

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yapabileceğiniz hiç bir şey yok resetlesenizde düzelmeyecektir bekleyeceksiniz bir kaç saat yada bir kaç gün sonra falan kendi kendine bir anda düzeliyor tabiki buda can sıkıcı bir hal aldığı için servise götürüyorsunuz içinde canbus dedikleri bnde belki 4 5 kere değişen bir parça var onu değiştiriyolar geçici olarak sorununuzu çözüyolar ama sonra bu arıza ne yazıkki tekrar oluyor ne yazıkki

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sakın ha resetleyeyim deme ben bi kere resetledim komple gitti alet buralarda servis olmadığı için de bi hafta sistemsiz kaldım 1 haafta sonra kendi kendine düzeldi. direk servise git güncelleme yapıp canbus ı değiştirsinler başka çare yok.... benim necvox düzeldi servise gidince

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

özhan beyinde dediği gibi yazılım atılırsa sorun düzelecektir