necvox platinum 1033 izlenimlerim

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: necvox platinum 1033 izlenimlerim

güle güle kullanın güzel bir seçim yapmışsınız

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karaoglan link' Alıntı:
güle güle kullanın güzel bir seçim yapmışsınız

teşekkür ederim. almadan araştırmaları iki kişi yürüttük. bunda karar kıldık. bakalım kullanımı nasıl olacak.

bu ara fiyat soran arkadaşlara pm den atıyorum fiyatı. nedeni ise kimsenin yanılgıya düşmemesi. senin pahalıya gelmiş, benim ucuza gelmiş konularının başlık altında olmaması için.

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
teşekkür ederim. almadan araştırmaları iki kişi yürüttük. bunda karar kıldık. bakalım kullanımı nasıl olacak.

bu ara fiyat soran arkadaşlara pm den atıyorum fiyatı. nedeni ise kimsenin yanılgıya düşmemesi. senin pahalıya gelmiş, benim ucuza gelmiş konularının başlık altında olmaması için.
Dostum hayırlı olsun güle güle kullan :) Araca uyumu nasıl direksiyon kontrollerini kullanmada sıkıntı var mı? Bluetooth ses kalitesi nasıl ses araç hoparlöründen mi geliyor? Bir de gerçekten orijinal gibi duruyor :)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtaner link' Alıntı:
Dostum hayırlı olsun güle güle kullan :) Araca uyumu nasıl direksiyon kontrollerini kullanmada sıkıntı var mı? Bluetooth ses kalitesi nasıl ses araç hoparlöründen mi geliyor? Bir de gerçekten orijinal gibi duruyor :)

araçta off konumuna düşen tuş yok. sadece radyo fav tuşuna basınca navi açılıyor. bence ekrandan açmak yerine gayet mantıklı. direksiyondan sesler, kontroller, tele açma , kapama, sessiz moda alma, play. yani her şey olması gereken gibi. bluetooth için eskisiyle arasında pek fark göremedim. beni cezbeden yanı resimleri koyamadım ama geri görüş kamerası. mükemmel diyebilirim. tek eksiği bluetoohtla müzik çalınca ses çok kötü. zaten onunda iyi olmasını beklemedim. ama şaşırdım. bu hariç mükemmel buldum. kalite olarak soracak olursanız çin işi gibi durmuyor. çok tok ve görüntü çok net. kontrol panel uyumu, navigosyon, ses çıkışları gayet iyi. bütün ses sistemi orjinal olmasına rağmen ses kalitesi arttı. sorduğumda orjinalinde 35w ıkış bunda 50 w çıkış olduğunu söylediler.

muratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok güzel bir paylaşım olmuş. Biliyorsun biz senle çok araştırmamıza rağmen, nette bu modelle ilgili pek paylaşım bulamadık. Hiç değilse bizden sonrakilere karar
vermelerinde büyük katkısı olacak bir paylaşım olmuş. general_Applause  Kardeşim ellerine sağlık  greatt Birkaç görsel de ben paylaşıyorum...

8619incit25033.jpg

6641incin9923347.jpg

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı, uğurlu olsun :) MP3 ekranı 9833'ten kat kat iyiymiş :)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muratoz link' Alıntı:
ևok güzel bir paylaşım olmuş. Biliyorsun biz senle çok araştırmamıza rağmen, nette bu modelle ilgili pek paylaşım bulamadık. Hiç değilse bizden sonrakilere karar
vermelerinde büyük katkısı olacak bir paylaşım olmuş. general_Applause  Kardeşim ellerine sağlık  greatt Birkaç görsel de ben paylaşıyorum...

8619incit25033.jpg

6641incin9923347.jpg

eline koluna sağlık ellaam. kanıma girmesen bu işe girişeceğim yoktu. yeniden hayırlı uğurlu olsun.

bu arada bu resimlerden sonra ekran ışığının ve parlaklığının 20 de olduğunu gördüm. 40 a kadar gideri var. yeterli derecede ekran ışığı artırılabiliyor.

muratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gündüz de çok işe yarar parlak olması :) Bu arada HD klipleri de bağladım, iniyorlar......  bravoo