Necvox Navi IGO 8 Harita

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Navi IGO 8 Harita

sağolun ben biraz bekliyim o zaman zaten daha bulmadığı yada yanlış gösterdiği çıkmadı yapmışken en yenisi olsun ama çok kolay birşey sanırım

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

çok çok kolay ,ben beklemedim çünkü sabırsız bir yapım var :)

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
önce necvox taki windows menüsünü açtım oradaki navigasyon dosyasını flash disk e kopyaladım sonra evde bilgisayara kurduğum naviextras toolbox programını çalıştırdım program gerçek sd kart takılmış gibi yapıp güncellemeleri flash disk e kaydetti yarın araca binince direk sd karta kopyalıyacağım böylece navigasyonum güncellenmiş olacak.

Bende direk gps sd kartını pc ye takıp toolbox ile update ettiğimde Q1 i çekiyor Q3 ü çekmiyor   023hm

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahinakpul link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=2316.msg47586#msg47586 date=1316626939]
önce necvox taki windows menüsünü açtım oradaki navigasyon dosyasını flash disk e kopyaladım sonra evde bilgisayara kurduğum naviextras toolbox programını çalıştırdım program gerçek sd kart takılmış gibi yapıp güncellemeleri flash disk e kaydetti yarın araca binince direk sd karta kopyalıyacağım böylece navigasyonum güncellenmiş olacak.

Bende direk gps sd kartını pc ye takıp toolbox ile update ettiğimde Q1 i çekiyor Q3 ü çekmiyor  023hm
[/quote]

Naviextras Toolbox un son versiyounun indirdiğimde 2011 Q3 free olarak geldi ve güncelledim :)