Necvox Navi IGO 8 Harita

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

9833HD ürünü için 2011 Q1 harita güncellemesini kendim sağladım ve naviextras.com da 2011 Q3 olarak en güncel harita bulunmakta.

Şimdi bu haritaya ücretsiz olarak güncelleyebiliyormuyuz ve servisler bu güncellemeyi yapıyorlarmı ?

Sitede sırf 2011 Q3 Türkiye haritası için 39 dolar gibi fiyat verilmekte.

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Navi IGO 8 Harita

kendisine pm attım ama cevap gelmedi.Belki forumdan arkadaşlar biliyordur diye konu açma gereği hissettim :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her cihazın kendi id si var ve sanırım ilk güncellemeden sonra diğer güncellemeler serviste ücretli
başka güncelleme dosyası bulsak bu sefer lisanslar uyum sağlamaz
aslında 2 yıl güncelleme ücretsiz olması lazım ama bizim araçlarda nasıl benim de net bir bilgim yok
bunu servislerden öğrenebiliriz aslında..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahinakpul link' Alıntı:
Merhabalar,

9833HD ürünü için 2011 Q1 harita güncellemesini kendim sağladım ve naviextras.com da 2011 Q3 olarak en güncel harita bulunmakta.

şimdi bu haritaya ücretsiz olarak güncelleyebiliyormuyuz ve servisler bu güncellemeyi yapıyorlarmı ?

Sitede sırf 2011 Q3 Türkiye haritası için 39 dolar gibi fiyat verilmekte.

naviextras da Türkiye haritası, üyelik ile sisteme giriş yaptığınızda 1 yıl güncellemesi olan (4 çeyrekte bir diye geçtiğinden en az 4 adet güncelleme) 29.95, tek seferlik olan 19.95, 1aylık kiralama ise 9.95 $ olarak görünüyor. Tabi bunlar -benim bildiğim kadarı ile- sizin ilk aldığınızdaki güncelleme süreniz bitip tekrardan almak istediğinizde geçerli. Yani sistemi aldığınızda belli bir güncelleme süresi garantisi vermişlerse hiç ihtiyacınız yok bunları satın almaya. 

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ben 3 saat önce 2011 Q3 güncellememi usb flash disk e yükledim bedavadan tek kullanımlık hakkımı da kullandım böylece yarın aracın sd kartına yükleyip bakacağım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
ben 3 saat önce 2011 Q3 güncellememi usb flash disk e yükledim bedavadan tek kullanımlık hakkımı da kullandım böylece yarın aracın sd kartına yükleyip bakacağım.
nasıl yaptınız ulas bey?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

önce necvox taki windows menüsünü açtım oradaki navigasyon dosyasını flash disk e kopyaladım sonra evde bilgisayara kurduğum naviextras toolbox programını çalıştırdım program gerçek sd kart takılmış gibi yapıp güncellemeleri flash disk e kaydetti yarın araca binince direk sd karta kopyalıyacağım böylece navigasyonum güncellenmiş olacak.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım hakan beyin update.exe dosyasıyla girdiniz sonra navigasyon dosyasını nasıl buldunuz acaba?
not:soruyorum ama hiç denemediğim için belkide navigasyon dosyası direk karşıma çıkacak? birde quarter 3 sanırım bu quarter 4 yakın zaman çıkıcak olabilir mi acaba ekimde q4 dosyası eklenicek olabilir belki

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

büyük ihtimal 4 çeyrek güncellemesi ekimde gelir,hakan beyin verdiği programla açtım ve storage card içinde navigasyon dosyası var onu tamamen kopyaladım.