Necvox garantili montaj

enduruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

2 ay önce aldığım Opel Astra'nın fiyatı daha şimdiden 1000 TL inmiş. Bir de necvox'dan kazık yemeyeyim diyorum. Orjinal servis 2500 TL diyor. Garantili montaj için. Ama Gittigidiyor gibi sitelerde ürünü 1300 TL'ye almak mümkün. Buralardan aldığım ürünü, aracın garantisini bozdurmadan monte ettirebilir miyim?? Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

selamlar,

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox garantili montaj

Aracınız garantili olduğu için 2 yıl süre zarfı içerisinde yetkili servis dışında yaptırdığınız işlemler
o bölümde hasar ya da sıkıntı oluşması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır
yoksa ses sistemleri ile ilgilenen yerler bu cihazı takarlar ama garanti sıkıntı olur

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihazın takılacağı kısımların hepsi garanti dışı kalıyormuş ben de sırf bu yüzden taktırmadım.

ancak formda garantili taktıran arkadaşlar da vardı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayni cihaz serviste takilinca 2 katina yakin fiyati var
Maksat necvox ta serviste kazansin diye garanti disi birakiyorlar.

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dediğiniz gibi servisin para kazanması odaklı bi durum bu. ben serviste taktırdım. sonradan öğrendimki cyclone un servisi opel servisine gelip takıyormuş. cihazım 2-3 kez sorun çıkardı ve hepsindede değişim oldu. yanlız değişimlerin hepsi opel servisinde değil snayi sitesindeki cyclone servisinde gerçekleşti ve garanti kapsamı içinde. necvox unda farklı olduğunu düşünmüyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enduruk link' Alıntı:
Merhaba,

2 ay önce aldığım Opel Astra'nın fiyatı daha şimdiden 1000 TL inmiş. Bir de necvox'dan kazık yemeyeyim diyorum. Orjinal servis 2500 TL diyor. Garantili montaj için. Ama Gittigidiyor gibi sitelerde ürünü 1300 TL'ye almak mümkün. Buralardan aldığım ürünü, aracın garantisini bozdurmadan monte ettirebilir miyim?? Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

selamlar,

Merhaba,

2500 TL olarak aldığınız fiyat, servislerin Necvox için verdiği fiyatın çok ama çok üstünde bir meblağ.

Benim bugüne kadar sorduğum tüm bayiler kapıyı 2000 TL den açtı ve biraz pazarlıkla 1800 TL ye kadar indi.

Hatta ve hatta çok sıkı pazarlık yaparsanız, fiyatı 1800 TL den bile aşağıya çekmeniz mümkün.  :)

Size Necvox için 2500 TL diyen servisin bir daha kapısının önünden bile geçmeyin.  kızgınkırbac

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2500 tl mi. ben dün serviste herşey dahil 1650 tl ye taktırım. Başka bayilerle fiyat araştırması yapsanız iyi olur

enduruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı Ocak ayında satın aldığımda servis bana bu fiyatı verdi. şimdi değişmiş olabilir belki. Ama ciddi ciddi "iPad 2 + güzel bir oto tutucu + Navigo Yazılımı + data paketi" alternatifini düşünmeye başladım. Hem müzik, hem navigasyon, hem TV (tivibu), hem de eğlence aracı olur ve toplam 1500 TL'yi geçmez.  032questn

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enduruk link' Alıntı:
Aracımı Ocak ayında satın aldığımda servis bana bu fiyatı verdi. şimdi değişmiş olabilir belki. Ama ciddi ciddi "iPad 2 + güzel bir oto tutucu + Navigo Yazılımı + data paketi" alternatifini düşünmeye başladım. Hem müzik, hem navigasyon, hem TV (tivibu), hem de eğlence aracı olur ve toplam 1500 TL'yi geçmez.  032questn
Bu dedikleriniz aracin orjinali gibi olmaz.
Kocaman  ipad i araca takmak cok cirkin bi goruntu nasil sonradan alinan navigasyonlari cama takmak cirkin duruyorsa
Tabii sahsi fikrim

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bu dedikleriniz aracin orjinali gibi olmaz.
Kocaman  ipad i araca takmak cok cirkin bi goruntu nasil sonradan alinan navigasyonlari cama takmak cirkin duruyorsa
Tabii sahsi fikrim
+1 de benden