NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

O facebook olayı neden öyle hemen söliyim

"Kanka baksana ben navi aldım çok süper dimi bir dünya özellik var"
"AAA neler var ne kadara aldın"
"Bak oyun oynuyorum süperrr sonra face giriyom aaa ece mesaj atmış bak okudum 1800 lira verdim ama face giriyom :)"

Navi sadece geri görüş kamerası + ön kayıt (türkiyede yaygın değil bu ama 20-30 liralık kalem kameraylada yapılabiliyor ) bu işe yarıyor diğer her özellik telefonda var:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ben Android işletim sistemini yarın arabayla ilgili verileri işleyebilecek ve takip edebilecek uygulamaları da içerebilme ihtimali için seviyorum. Navigasyon ve özellikle benimki gibi USB portu olmayan Enjoy Plus'lara USB portu kazandırması bonusu, e üstüne geri geri gelirken arkamı da gösterecek, ooh tadından yenmez. Ha Cyclone'daki artık hangi zevksiz Çinli'nin hazırladığını bilmediğim arayüzünden de daha iyi bir arayüze sahip olması görselliğinin en şıkır yanı. (:)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

verilen sitedeki numarayı aradım orjinal necvox mu cihaz dedim evet dedi montaj işini sordum ürünü satın aldıktan sonra bulunduğunuz bölgede bir adres vereceğiz orada 100 tl karşılığında montajınızı yaptırırsınız dedi geri vites wifi 3g hepsi içindeymiş bana mantıklı geldi tabi baya bi pahalı ürün

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

GNSpower link' Alıntı:
Ben Android işletim sistemini yarın arabayla ilgili verileri işleyebilecek ve takip edebilecek uygulamaları da içerebilme ihtimali için seviyorum. Navigasyon ve özellikle benimki gibi USB portu olmayan Enjoy Plus'lara USB portu kazandırması bonusu, e üstüne geri geri gelirken arkamı da gösterecek, ooh tadından yenmez. Ha Cyclone'daki artık hangi zevksiz Çinli'nin hazırladığını bilmediğim arayüzünden de daha iyi bir arayüze sahip olması görselliğinin en şıkır yanı. (:)
Cyclone un o ikonlari hele o arayuzu beni benden aliyor tetrisler vardi hani sanki onun renklisi gibi okadar amatorce geliyo bana. Simdilik S100 kullanan bir arkadas var onun menusu ve islemcisi hosuma gidiyor ama ben yinede bekleme taraftariyim. Daha saglam firmalarin daha saglam cihazlar cikartacagini dusunuyorum. Tabi ozamana kadar astra kasa degistirmezse :) ozaman da iPad sasanitlerim on cama :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Vanery link' Alıntı:
Cyclone un o ikonlari hele o arayuzu beni benden aliyor tetrisler vardi hani sanki onun renklisi gibi okadar amatorce geliyo bana. Simdilik S100 kullanan bir arkadas var onun menusu ve islemcisi hosuma gidiyor ama ben yinede bekleme taraftariyim. Daha saglam firmalarin daha saglam cihazlar cikartacagini dusunuyorum. Tabi ozamana kadar astra kasa degistirmezse :) ozaman da iPad sasanitlerim on cama :)

Beklerken yaşlanmayız inşallah. (:)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim androidi secmekteki amacım ne internet ne oyun ne face tek amacı şu durki binlerce navi programından istediğini seçiyorsun crackli olabilir ücretsiz olabilir hiç farketmez sürekli harita güncellemesi cabası diğerlerinde öyle değil yarın öbür gün güncelleme kesilince napacan kaldır at cihazı bi ise yaramaz

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

mmtcopur link' Alıntı:
Benim androidi secmekteki amacım ne internet ne oyun ne face tek amacı şu durki binlerce navi programından istediğini seçiyorsun crackli olabilir ücretsiz olabilir hiç farketmez sürekli harita güncellemesi cabası diğerlerinde öyle değil yarın öbür gün güncelleme kesilince napacan kaldır at cihazı bi ise yaramaz
Guncellemeler kesilmez ve diyelim ki kesildi bu yuzden cihazi cope mi atacagim hic zannetmem ben navi cihazlari kullanmiyorum cok lazim olunca iPhone var ama bir cihaz alsam o cihazin guncellemesi kesilse emin olun arabada herhalde 25 yasinda olur :)

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Vanery link' Alıntı:

ben farklı bir ürün ve farklı fırsatlar çıkacağına inanmıyorum. sektör belli pioneer kenwood gibi firmalar profesyonel cihazlar ürettikleri için bu sektör oem sektörünün elinde. yapan firmalarda en fazla 3 tane fabrika yani. ben s100 den çok memnunum ama ne alırsanız alın %100 bir fonskyon bulmanız zor. illa ki beğenmediğiniz ve eksi bir yönü vardır yani.

ben i pad yada android tablet gibi cihazlarda düşündüm ön cama ama s100 çin fiyatından dolayı cazip geldi. buradaki ürünlere minimum 1500 lira vermektense ipad alın daha iyi. yoksa benim aldığım cihazı 1100 liraya mal edebilirsiniz ve inanın gerçekten tatminkar bir sistem. ben sadece radyo sıkıntısı çekiyorum çekim günü çok az onun haricinde başka hiçbir sıkıntısı yok. gayet güzel.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Androidin avantajları tam olarak şunlar:
-İstediğin navigasyon programını kullanabilirsin.
-İnternet bağlantısı olduğu için navigasyonlarda Google arama ile çok daha fazla sonuca ulaşılıyor.
-İnternet bağlantısı üzerinden trafik yoğunluğuna göre rota çiziliyor seyir halindeyken yeni rota öneriliyor.

Androidin fiyatı daha ucuzken neden cyclone alayım?

bunları eksiksiz olarak s100 cihazım da yapıyor..

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ESSE grup ile çalışıyorum öğrenmemi istediğiniz şeyler varsa pazartesi sorabilirim.