NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

mcangar link' Alıntı:

Tr'de mevcut mu?

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence Buda hızlı android olan

neron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FİYAT NE İSTİYORLAR ŞUAN .EVET KEŞKE Bİ VİDEO OLSA

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu cihaz bence necvox değil arkadaşlar necvox olsa aynı cihaz esse grup'un sitesindede olurdu aradım taradım yok disbiritörün bile bu cihazdan haberi yok

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence çok yanlış bakış açısı var android diyorsunuz iyi hoşta napıcaksınız androidle:) Şimdi aldığınız alet navigasyon igo vs gibi bir dünya program var android dışıda kullanılıyor.Film izlemek için ekran kalitesi yeterli müzik dinlemek zaten aynı şekilde yeterli.Radyo yine aynı şekilde yeterli eee başka napılır ki bu cihazlarla:) Kalkıp oyun oynıcak veya programların alayını indirip whatsapp dı line wechat viber vs vs kullanıcak değilsiniz.

Bence android veya herhangi bir şey navigasyonlara bu kadar para verilmez tek +sı benim için geri görüş kamerası+bluetooth olur onun dışında telefonumdan çok rahat navi kullanıyorum gps aracılığıyla müzik arabama usb takıyorum bir dünya şarkı film izliyemiyorum onuda telefondan rahat hallediliyor yada gider 1 tane ucuz tablet alırım 200 liraya al film mis:) Sonuçta bu kadar para fazla bana göre işletim sistemi ne olursa olsun ambiyans değişicek diye fazla

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben taktirdim mutluyum. Sen telefondan takilmaya devam et

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Bence çok yanlış bakış açısı var android diyorsunuz iyi hoşta napıcaksınız androidle:) şimdi aldığınız alet navigasyon igo vs gibi bir dünya program var android dışıda kullanılıyor.Film izlemek için ekran kalitesi yeterli müzik dinlemek zaten aynı şekilde yeterli.Radyo yine aynı şekilde yeterli eee başka napılır ki bu cihazlarla:) Kalkıp oyun oynıcak veya programların alayını indirip whatsapp dı line wechat viber vs vs kullanıcak değilsiniz.

Bence android veya herhangi bir şey navigasyonlara bu kadar para verilmez tek +sı benim için geri görüş kamerası+bluetooth olur onun dışında telefonumdan çok rahat navi kullanıyorum gps aracılığıyla müzik arabama usb takıyorum bir dünya şarkı film izliyemiyorum onuda telefondan rahat hallediliyor yada gider 1 tane ucuz tablet alırım 200 liraya al film mis:) Sonuçta bu kadar para fazla bana göre işletim sistemi ne olursa olsun ambiyans değişicek diye fazla

Malesef  +1