Necvox DVA (9933 BLACK EDITION) Astra J Arka kapilara hoperlor baglanmasi

Alpacino75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaslar,

Yeni Astra Standart paket aracimi yaklasik bir ay once aldim. Cok mutluydum taki, iki hoperlor takili oldugunu ogrenene kadar. Gedizlerin servisini aradigimda bana arka kapilara hoperlorden ses alinabilmesi icin ekstra program yuklemeleri gerektigini soylediler ve 600 tl hesap cikarttilar. Tesekkur edip kapattim tabi. Sonra Necvox EsseGroup'u aradim. Bana arka kapilardan ses alinabilmesi icin ekstra programa ihtiyac olmadigini soylediler. Kime inanacagimi da bilmiyorum. Sistemi de bozmak istemiyorum ama duzgun muzik dinlemek istiyorum. BU tur bir deneyimi olan arkadaslarin tecrubelerini benimle paylasmasini rica ederim.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox DVA (9933 BLACK EDITION) Astra J Arka kapilara hoperlor baglanmasi

servis resmen üfürmüş adanada arpeli aradım gidip yaptıracam zaman bulunca 120 tl parça fiyatı toplamda 140 tl halledecekler artık program felan varmı bilemem orasını yalnız fiyat çok

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alpacino75 link' Alıntı:
Merhaba Arkadaslar,

Yeni Astra Standart paket aracimi yaklasik bir ay once aldim. Cok mutluydum taki, iki hoperlor takili oldugunu ogrenene kadar. Gedizlerin servisini aradigimda bana arka kapilara hoperlorden ses alinabilmesi icin ekstra program yuklemeleri gerektigini soylediler ve 600 tl hesap cikarttilar. Tesekkur edip kapattim tabi. Sonra Necvox EsseGroup'u aradim. Bana arka kapilardan ses alinabilmesi icin ekstra programa ihtiyac olmadigini soylediler. Kime inanacagimi da bilmiyorum. Sistemi de bozmak istemiyorum ama duzgun muzik dinlemek istiyorum. BU tur bir deneyimi olan arkadaslarin tecrubelerini benimle paylasmasini rica ederim.
Aracin orjinal sisteminde (edition modelinde )
Arkada hoparlor yok cikisida yok
Ama extradan navi taktirirsaniz arkayada hoparlor taktirirsaniz hepsinden ses cikar.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Aracin orjinal sisteminde (edition modelinde )
Arkada hoparlor yok cikisida yok
Ama extradan navi taktirirsaniz arkayada hoparlor taktirirsaniz hepsinden ses cikar.

arkada hoparlör yok ama tesisatı var sadce hoparlör takıyosunuz on dakika sürüyor ben yaptırdım em mantıklısı mediamarkt pioner taktırdım ben ama şöyle bi sorun var balans ayarı mı deniyo şu arka ön ayarı onu yapmıyor teyp öndeki sesler ne kadarsa  arkalarda o kadar çalıyor. aracım 2013 1.6 115 edition hb

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

balans ayarı için program gerekebilir ama arkadaşın söylediği fiyat gene fazla ben 2-3 güne kadar 140 tl ye servise yaptıracam balans ayarı program vs durumu paylaşırım

Alpacino75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar arkadaslar, belirttiğiniz gibi Gedizler ufurmus. Bugün taktirim Pioneer kolonlari. Cokta güzel ses geliyor. Balans ayari da yapiliyor...Herkese tavsiye ederim.. Değmez hoparlörsuz gezmeye.. 14alkiss

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Extra program mi attırdınız yoksa direk ayar menüsü geldimi bu arada balanstan bahsettigimiz sağ sol değil o zaten var on arka olarak mı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
arkada hoparlör yok ama tesisatı var sadce hoparlör takıyosunuz on dakika sürüyor ben yaptırdım em mantıklısı mediamarkt pioner taktırdım ben ama şöyle bi sorun var balans ayarı mı deniyo şu arka ön ayarı onu yapmıyor teyp öndeki sesler ne kadarsa  arkalarda o kadar çalıyor. aracım 2013 1.6 115 edition hb
Pardon CD300 lerde ön arka kolon ayari yok yazacaktim.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alpacino75 link' Alıntı:
Selamlar arkadaslar, belirttiğiniz gibi Gedizler ufurmus. Bugün taktirim Pioneer kolonlari. Cokta güzel ses geliyor. Balans ayari da yapiliyor...Herkese tavsiye ederim.. Değmez hoparlörsuz gezmeye.. 14alkiss

balans ayarını nasıl yapıyosunuz benimki 1.6 edition 115 hb sağ sol oluyoda ön arka olmuyor bende

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinalinde ön arka yok hocam hoparlör olmadığı için ama program atılıpta oluyorsa bilemiyorum