Necvox dva 9933 - arac menusu peoblemi..

umutheyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bugun 1.3 cdti sport aracimi teslim aldim.. necvox dva 9933 hd model cihaz takmislar..

Cihaz iyi guzelde benim cozemedigim bir sorun var..

Aracin kendi menusune giremiyorum.. Giremedigim icin uyari seslerini (sinyal sesi - emniyet kemeri sesi vb.. ) kisamiyorum..

Aracim sport paket, normal menuden ayar kismindan uyari sesi kisma varmis fakat necvox da bulamadim ben..

Bilgisi olan varsa bu konuda yardimci olabilirmi?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox dva 9933 - arac menusu peoblemi..

seslerini kısamıyorsun bizimm modellerde öyle servise gidip kıstırmayı dene bence. bende yeni güncelleme yaptırdım sonrasında benim sesler de arttı

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sesleri kısma gibi bir şansın yok ben ancak montaj yaptırdıgım yerde ses uyarı veren hopörleri izalasyon bantlı ile kapatttırdım ses kısıldı. 

umutheyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün bende teknik servise telefon ettim aynı şeyi söylediler..

hoparlörün yerini değiştiririz ses biraz daha az gelir ama kısamazsınız diyorlar..

birde şu eve takip olayını çözemedim ben.. detaylı anlatacak biri varsa sevinirim :))

edeso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En azından sizin ses çıkıyormuş benim araçta duymak için kulakların yarasa gibi olması gerekiyor;). Bende servise gideceğim yuksek cıkması iyi bende cünkü adı üzerinde uyarı için

umutheyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

@edeso

bende de ses kulakları parçalarcasına çıkıyor maalesef  walll

Soner BOZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selam, öncelikle aracınız hayırlı olsun...
eve takip olayını anlatayım; aracı stop edip anahtarı kontaktan çekin ve kapınızı açın,
kapıyı örtmeden önce bir kere selektör yapın. farlar yanacaktır. arkasından kapınızı örtün ve kilitleyin...
not: konsolda bulunan config tuşuna basarak araç ayarları kısmından bu süreyi ayarlayabilirsiniz. 30 sn. 2 dakika gibi...

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selamlar,
benim aracımda da ikaz sesleri çok yüksek çıkıyordu, başka bir problem için esse grup istanbul merkezine gittim ve sağ olsunlar oradaki ekip baya bir ilgililer. ikaz sesleri konusunu sordum ve maalesef seslerin araç menüsünden kısılamadığını ve montaj esnasında bağlantı yerlerinin değiştirilerek yapılabileceğini söylediler. ben de hazır orada montaj yapılırken kısmalarını istedim, orada ilk etapta normal geldi müzik falan açık olmadığını için ama , şimdi de eski sesi çok yüksek olduğundan mı yoksa gerçekten çok kısık olduğundan mı çözemedim ama bir türlü alışamadım yeni ses düzeyine. ancak şunu söyleyebilirim; aracın orjinal sesleri necvox takıldığında kullanılamıyor ve o kullanılamayan orjinal sesler gerçekten çok daha kaliteli ve kesinlikle rahatsız edici değil.
saygılar