Necvox Destek

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

atillaahmetalp link' Alıntı:
Merhabalar,
Necvox platinum p 1033 navigasyonum var konu ile ilgili uzman arkadaşlardan 3 konuda destek rica ediyorum.
1-Navigasyon güncellemesi için ne yapmam gerekli ilgili siteye girdim ama malesef bir şey anlayamadım.
Bununla bağlantılı olarak navigasyondaki haritanın sürümü ile ilgili bilgiyi nasıl alabilirim.
2-TV izlemeye basınca malesef karıncalı çıkmakta.Bir türlü kanal ayarlayamadım.
3-Güneşli havada parlamayı daha aza indirebilmek için renk vb. ayar dışında ne önerirsiniz.
Saygılarımla,

welllcommee

Yardimlasmadan önce linki inceleyin lutfen.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=12949.0

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox kullanıyorum çok şükür bende memnunum. Tek bi sıkntım var. Flash görmede bi sıkıntı vardı onun için kayseri necvox a götürdüm. Düzeldi cok şükür ama alet sökülürken içinde dvd de vardı. DVD suan calıyor vs ama cıkaramıyorum dısarı. Tekrar acmak da istemiyorum ön konsolu. Kablolarda mı sıkıntı vardır acaba?

taydin66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox DVA 9801 HD Double DIN navigasyon cihazımın NAVI tuşuna bastığımda ekranın ortasında kocaman yasak işareti çıkıyor. Ekranın boş bir yerine bir kaç kez basınca kayboluyor. Daha sonra navigasyon ikonuna basarak navigasyona giriyorum. Aslında direk NAVI tuşuna basınca navigasyonun otomatik açılmasını istiyorum ama olmuyor. Bunun kolay bir yolu var mı?

Not: ekran görüntüsünün fotosunu eklemek istedim ama nasıl yapacağımı bulamadım.

webmidget

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba...uzun süre araştırdıktan sonra yaklaşık 1 hafta önce Astra J kasa  (2013 sedan) aracıma Necvox platinum dvn P-1033 taktırdım...cihazdan genel olarak memnunum..şöyle bir problemim var yalnız : USB'den MP3 dinlerken bazı şarkıları hiç okumuyor, bazılarının da baştan 7-8 sn'sini çalıyor sonra atlıyor..aracımın orjinal sisteminde böyle birşey olmuyordu, ne taksam çalıyordu..USB stick bozuktur belki diye farklı bir USB'ye kaydedip öyle denedim ama yine aynı şeyle karşılaştım...acaba bunu düzeltmek için yapabileceğim birşey var mı ?

cd veya sd kartı denemedim henüz..onlarda da aynı şeyi yapar mı bilmiyorum..

teşekkür ederim...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

webmidget link' Alıntı:
Merhaba...uzun süre araştırdıktan sonra yaklaşık 1 hafta önce Astra J kasa  (2013 sedan) aracıma Necvox platinum dvn P-1033 taktırdım...cihazdan genel olarak memnunum..şöyle bir problemim var yalnız : USB'den MP3 dinlerken bazı şarkıları hiç okumuyor, bazılarının da baştan 7-8 sn'sini çalıyor sonra atlıyor..aracımın orjinal sisteminde böyle birşey olmuyordu, ne taksam çalıyordu..USB stick bozuktur belki diye farklı bir USB'ye kaydedip öyle denedim ama yine aynı şeyle karşılaştım...acaba bunu düzeltmek için yapabileceğim birşey var mı ?

cd veya sd kartı denemedim henüz..onlarda da aynı şeyi yapar mı bilmiyorum..

teşekkür ederim...

Taktırdığınız yere bir başvurun hocam. Müzikleri bilgisayardan dinleyince full olarak çalışıyor mu? Bir de dinlediğiniz müziklerin uzantısı .mp3 mü .wma mı?

webmidget

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Taktırdığınız yere bir başvurun hocam. Müzikleri bilgisayardan dinleyince full olarak çalışıyor mu? Bir de dinlediğiniz müziklerin uzantısı .mp3 mü .wma mı?
müzikler bilgisayarda full çalıyor.. mp3 uzantılı..

harputlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabamda necvox 9833 multimedia cihazı var. Cihazın ön yüzünde iki adet sd kart girişi mevcut. İkiside boş ve elimde kart yok. Eğer elinde hali hazırda navigasyon kullanan arkadaşlar varsa kart içindeki dosyaları kopyalayıp upload edebilir mi ? Yardımlarınız için teşkkürler

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harputlu link' Alıntı:
arabamda necvox 9833 multimedia cihazı var. Cihazın ön yüzünde iki adet sd kart girişi mevcut. İkiside boş ve elimde kart yok. Eğer elinde hali hazırda navigasyon kullanan arkadaşlar varsa kart içindeki dosyaları kopyalayıp upload edebilir mi ? Yardımlarınız için teşkkürler

Cuma akşamı sizin için upload edeceğim. Lütfen konuyu takip edin :)

Elcamino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,

Dün Necvox 1033 modelinden taktırdım. Ön arka sensörü aynı ses geliyor, bu değiştirilebilir mi? Aracım cosmo önceden farklı ses geliyordu.

Diğer sorum ise, ekranda geri vitesine takınca sensör bölgeri gözüküyor ve ne tarafa yakın olduğunuzu gösteriyor. Fakst ön tampon bölgesini göstermiyor. Ayrıca geri vitesten d ye çekince ekran kamera modundan çkıyor. Burada aracı gösteren bir şema çıkıyor ama hemen kayboluyor. Onun park esnasında kapanmaması nasıl sağlanır?