Necvox 9806 HD Yardım!

ahmed58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar.. Foruma yeni kayıt oldum.

Hemen konuya giriyorum    :)

2012 Opel Corsa 1.2 Essentia model araç aldım. Aracıma NECVOX 9806 HD cihaz taktırdım. Cihaz aracı teslim almadan serviste yetkili kişiler tarafından takıldı. Ancak aracı alalı 3 ay olmasına rağmen necvox ile ilgili bazı sorunlar var.

1.) Bilgi ekranında Fm, Cd, track vb. bilgileri göstermesi gerekiyorken cihaz açık olmasına rağmen kapalıymış gibi sadece tarih ve saat gösteriyor ama cihaz açık!. Bilgi ekranında göstermesi için bazen cihazı 3-4 kez kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bu sorunu Opel plazada bulunan yetkililere söylediğimde bunun normal olduğunu ve sonradan takıldığı için bu tarz küçük sorunları hoş karşılamamı söylediler. Ve hala çözüm bulanamadı. Bildiğim kadarıyla Ekranda bilgi göstermesini sağlayan bi aparat varmış. Bu aparatta sorun olduğu için sıfır gelen cihazda iki kez o aparatı değiştirdiler. Bundan dolayı araç bana 4 gün gecikmeli teslim edildi.En son 1 hafta önce servise tekrar gittim bu sorun için servis çözüm bulamıyor. Bana söyledikleri şey " siz araç alırken bu şekilde sorun olacağını belirtmediler mi?"

2.) Genelde USB den müzik dinliyorum. Cihazın ayar bölümünde "karışık modu" göremedim. şarkılar tek tek sıra halinde çalıyor. Artık şarkıları ezberledim :) Kullanma kılavuzunda belirtiyor ama ben bulamadım.

Başka kullanıcılarda bu tarz sorunlarla karşılaşanlar oldu mu? Bu konuda bana yardım eder misiniz?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox 9806 HD Yardım!

navigasyon ekranınızın fotoğrafını ekleyebilir misiniz?
1. problemi hiç duymadım ve yetkilinin de bunun böyle olduğunu biliyordunuz demesi ilginç geldi
astra j lerde böyle bir problem yok bildiğim kadarıyla corsa dan mı kaynaklanıyor acaba?
2. si ise sol altta çalıyor kısmında şarkıların karışık çalınması olması lazım
1. probleminiz için başka bir servise de başvurmanızı öneririm bazen problemi gideremediklerinde
bunun gibi çok da mantıklı gelmeyen açıklamalar yapılabiliyor

ahmed58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba;

Ben cihazı taktırmadan önce araştırdım corsa ya tamamiyle uyumlu bir cihaz. İnternet sitesinde de aynı şeklide uyumlu yazıyor. Sivas' ta başka servis yoktur. mecbur plazaya götürüyoruz. Onlarda çözüm bulamıyor. Şimdide usb den şarkı dinleken ayar bölümüne tekrar baktım karışık ile ilgili bir menü yok sadece tekrar ile ilgili menü var.

Cihazın resimlerini çektim ancak upload edecek bir yer göremedim mail adresiniz varsa oraya göndereyim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmed58 link' Alıntı:
Merhaba;

Ben cihazı taktırmadan önce araştırdım corsa ya tamamiyle uyumlu bir cihaz. İnternet sitesinde de aynı şeklide uyumlu yazıyor. Sivas' ta başka servis yoktur. mecbur plazaya götürüyoruz. Onlarda çözüm bulamıyor. Şimdide usb den şarkı dinleken ayar bölümüne tekrar baktım karışık ile ilgili bir menü yok sadece tekrar ile ilgili menü var.

Cihazın resimlerini çektim ancak upload edecek bir yer göremedim mail adresiniz varsa oraya göndereyim.

www.hizliresim.com adresine yükleyip linki buraya yapıştırın
bir de cihazın garantisi devam ediyorsa mutlaka garanti kapsamında 1. problem için
ısrar edin sonuçta hiç de mantıklı bir açıklama gibi gelmiyor bana bu problem

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

bahsettiğiniz aparat 'canbus' değiştirildiğinde probleminiz çözülür 

ahmed58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 Kez değiştirdik dediler. Ne kadar doğru tartışılır ama Sorun çözülmedi. devam ediyor.