Necvox 9806 Hd Hakınnda!!

ÇAKIR11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
necvox 9806 kullanıyorum corsa mda ama hiç bir fonksiyonlarını bilmiyorum.
kullanan arkadaşlardan acil bilgiler istiyorum

ÇAKIR11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox 9806 Hd Hakınnda!!

verdiğiniz linkten baktım ama sizinki ile benim ki çok farklı.alakası yok diyebilirim hatta.genede link için tşk ler

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün bir yakınımın aracına takıldı bir necvox, o da bundan çok farklıydı, gerek görünümü, gerek menü tasarımı, sanırım sizinki de ondan sn. çakır, 9806 farklı bir necvox ürünü olmalı

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. çakır, bahsettiğinz necvox ta radyo kanallarını kaydedebldnzmi? normal necvox ta cyclone ile aynı kaydetmek, fakat benm kuzenin taktrdığında kanal kaydetmeyi fln bulamadık, normalde kanalın üstüne basılı tuttunzda kaydetmesi lazım, fakat bu biraz karmaşık geldi. sizinki ile bu aynı ise yardımcı olablrmsnz?

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
dün bir yakınımın aracına takıldı bir necvox, o da bundan çok farklıydı, gerek görünümü, gerek menü tasarımı, sanırım sizinki de ondan sn. çakır, 9806 farklı bir necvox ürünü olmalı
nasıl bir farklılık acaba bu sn markopasa66?? daha mı güzelleştirmişler menü tasarımını?? çünkü mavi ekranlar falan çok hoş durmuyordu..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1491.msg32199#msg32199 date=1305354711]
nasıl bir farklılık acaba bu sn markopasa66?? daha mı güzelleştirmişler menü tasarımını?? çünkü mavi ekranlar falan çok hoş durmuyordu..
[/quote]
bana biraz karışık geldi, belki cyclone un rahat kullanımına alışık olduğumdandır bilemem, cyclone u da kurcalayarak öğrenmiştim, fakat bu navi de 1 saat harcamama rağmen radyo kanallarını kaydetmeyi bile bulamadım, telefonun rehberini aktaramadım, ve SD karttaki şarkıları çalamadım. Pazartesi günü beraber Vw Metal e götürücez, orda bir tanıdık vardı ona sorucaz. Bana ilk necvox takılıcak dendiğinde, bizim araçlarda takılı olan necvox sandım, fakat araca bindim çok farklı bir navi ile karşılaştım, kuzenime de biraz mahçup oldum açıkcası çünkü ben sana herşeyi anlatırım demiştim  general__p açıkcası ben bizimkileri daha çok beğendim.pazartesi günü eğer uygun olursam video yada fotoğraf ile paylaşırım.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ÇAKIR link' Alıntı:
bizimki Vw scirocco da takılı, görünüm olarak buna çok benziyor, yalnız o Navi Mute tuşlarınn olduğu yerde telefon tuşlarıda var. İçeriğinin fotoğraflarını fln koysalarmış daha anlaşılır olurmuş, aynı mı değilmi anlayamadım. Fiyatı da 2 bin tl idi, Vw Metal de taktırdık.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir arkadaş da skoda octavia sına taktırmıştı necvox. onun menüleri de bizimkilere göre farklı ama temel mantık olarak hepsi aynı cihazlar. biraz kurcalayarak rahatlıkla öğrenilebilir.