necvox 9690 kullanan varmı

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba aker ,
ebay dan aldim diyorsun hayirli olsun .....aldigin adres neresi ....bana bi yollasana ....birde cerceveyi nerede ve nasil yaptirdin..bu cihazda bildigim kadar ile TV yok bu konuyu nasil cozdun...:)

tesekkurler .....

Son düzenleme:

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar,

cerceveler hakkinda (ve digerleri) adres olarak size www.yilmazotomuzik.com verebilirim.butun arabalarin cerceveleri var ayni zamanda indash veya double din cihazlar ve baska seylerde bulunur...:)

kolay gelsin

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine merhaba herkese,

benim tavsiyem ucuz yoldan AVT IM-938N bluethoot SD kart girisi ve diger ozellikler 9690 dan ustun sonra navigation sistemleri icin yeni modelde geliyormus bu yuzden ikinci el piyasasi 500ytl gibi 9690 fiyati , 938 ise 750$+kdv gibi yenisi 1000ytl gibi gordum yinede sen bilirsin bilader

selamlar

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende düşünüyorum arabama böle bişi ama fiyatlarına baktımda çok uçuk ya necvox un bu cihazına 1000 YTL çok bence ederi 500 lira falandır. Böle cihazlarda Xetec'in ürünü olması lazım kaliteli bi marka ama fiyatını bende bilmiyorum nerden fiyat bilgisi alabileceğimizi bilen birisi yardım ederse sevinirim.

rnwy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Necvox Fiyat yönünden ucuz bir makina, ankarada kopmle montajı ile 850 ytl yapıyorlar ama iyi bir makina mı dersen bir arkadaşımın şirktetindeki 4 adet jeep'e takıldı ama cihazlar sürekli arıza yapıyor...çok iyi bir makina deyil onun yerine Navitech 8600 taktır daha iyi fiyatlarda birbirine yakın..

systemer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki arkadaşlar 2004 opel vectra için navitech ax3700 o hakkında bilgisi olan varmı.Ses kalitesi performans vs.vs.

systemer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki hem necvoxun hemde navitechın direksiyondaki kumandaya veya yol bilgiayarına herhangi bir etkisi oluyormu.Yani bütün işlevleri aynı şekilde kullanabiliyormuyuz...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
imkanınız varsa jvc almanızı tavsiye ederim necvox vb. cihazlar uzun vadede arıza çıkartmaktadır çevremde çok sayıda gördüm paranızı böyle cihazlar alarak çöpe atmayın derim satmaya kalksanız 200-300 liraya zor satarsınız bunları