Nazaramı geliyoruz

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nazaramı geliyoruz

gecmıs olsun allah beterınden korusun..bugun de ben park halınde beklerken veledin biri bısıkletıyle arka tampona bindirdi.."Çocuk işte bız de kucukken kım bılır neler yapmışızdır mılletın arabasına dıyıp" hıc bısey demedım;tampon hafıf goctu ve cızıldı..artık takmıyorum kafama,canım sagolsun dıyorum,ne kadar titizlenirsek o kadar bizi buluyor..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

bbeerrkk67 link' Alıntı:
gecmıs olsun allah beterınden korusun..bugun de ben park halınde beklerken veledin biri bısıkletıyle arka tampona bindirdi.."Çocuk işte bız de kucukken kım bılır neler yapmışızdır mılletın arabasına dıyıp" hıc bısey demedım;tampon hafıf goctu ve cızıldı..artık takmıyorum kafama,canım sagolsun dıyorum,ne kadar titizlenirsek o kadar bizi buluyor..

Geçmiş olsun, bende çocukken mahalle arasındaki dörtyol ağzında bisikletimle taksinin birine yandan girmiştim. Adamcağızın aklı çıkmıştı, neyseki altına girmediğim için şükür ede ede gitmişti. (:)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bbeerrkk67 link' Alıntı:
geçmiş olsun abi.sakınılan göze çöp batıyor resmen

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Geçmiş olsun, bende çocukken mahalle arasındaki dörtyol ağzında bisikletimle taksinin birine yandan girmiştim. Adamcağızın aklı çıkmıştı, neyseki altına girmediğim için şükür ede ede gitmişti. (:)
Tesekkur ederım Dogan abi..cocuk işte kızamıyosun da bişey diyemedım :) ben gıderken dedıgın gıbı yandan carpıp allah korusun daha da kotusu olabılırdı..

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
geçmiş olsun abi.sakınılan göze çöp batıyor resmen
Kardesm sagolasın..Şu istanbulda hangı arabaya baksam,bmw,audi mercedesler bıle kesın bı yerınde göçük,çizik vs görüyorum..Cunku burda arabanın basına bı sey gelmeme gıbı bı sansı yok..13 mılyon ınsan yasıyor..Bi avm'ye park edıyosun aracı,gelıyosun bı bakıyosun orası vuruk burası cızık..artık takmıyorum kafama..en azından kafama takmamaaya calısıyorum..

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar teşekkür ederim başımıza gelecek en kötü olay böyle olsun.Araçlarımız bizim gözbebeğimiz onlara zarar veren eller kırılsın :) :) :)

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün benimde astranın bagaj kapağına otoparkta dokundurmuşlar. 3-4 cmlik hafif göçüklük oluşmuş. Ne diyeceğimi bilemiyorum artık. Daha önce aynı otoparkta 2 kere aracıma sürtmüşlerdi. Yakaladığımı çok fena öpecem madd

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle nazar var.... ama en çok kendimiz nazar ediyoruz galiba... ben bzen arabayı yıkamıyorum tozlu kalsın diyorum... araç neredeyse ayda bir ufak tefek çizikle bizi kapıda bekliyor oluyor.. sen gözünden sakın "öküzün" biri(çok özür dilerim ama tarif edecek başka bir kelime bulamıyorum..) gelip dokunup gidiyor arabana...
ben de bir günlüğüne ankaraya gittiğimde bir arabaya çok ufak dokunmuştum büyük ihtimalle pasta ile gidecek iki cm boyutunda bir dokunuştu.. baktım arabanın camı azıcık aralı içine 100 tl atıp yola devam etmiştim.. gönlünü almaya çalışmıştım en azından... ben para da beklemiyorum.. özür notu da yeterli olur benim için çok mu fazla bir şey istiyorum?