Navitek pişmanlığı ny251 servis tavsiyeli

Hoodemar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aldığım araçla birlikte Navitek cihaz da aldım. Bayide takılıydı. Hoşuma gitti Battı balık yan gider bu da eklensin dedim. Epeyce de para verdim. Sonuç hüsran
1- radyo : genel sorunmuş sonradan öğrendim. Gidip gelen yayın vs..
2- tuşlar: Aracın kendi tuşları 2 sefer basıyor sesi açıyorum 3 ten 6 ya atlıyor. FM band değiştiriyorum fm1 den am 1 e atlıyor. 1 radyo Kanalı'ndan 3 e atlıyor
3- klima kontrol ekranı: klima açıkken arasıra klima ekranı geliyor. Normalde fan hızını felan değiştirdiğinde gelmesi gereken ekran yerli yersiz ve sebebini çözemediğim şekilde geliyor. E tamam gelsin. O da olmuyor dedim ya radyo sıkıntılı diye. USB den Parça dinliyorum hoooop klima ekranı Parça kesiliyor başka Parça Başlıyor. DVD de aynı sd kartta.
4- navigasyon : radyo açık navigasyona geçiyorum hem navigasyon hem radyo aynı anda devam ediyor. Navigasyonun Ablasını mı dinliim cızırtılı radyoyu mu.

Ilgiliye ulaştım 3 haftadır yeni yazılım gelecek. Müzik dinlemiyorum o kadar soğudum.
Sizlerle de paylaşmak istedim.
Navitek diye konu arattım ama bulamadım. Yanlış yerde yersiz bir konu açtım ise affola
Saygılar

Navitech nx 251y doğru model

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ılk defa boyle bı sorun duydum bağlantıda yada cıhazda bı hata olmasın?
soncta 15 gun ıade hakkınız var dolmadı ıse bu sure ıade edın paranızı gerı alın oyle sacma bı durum olamaz ne demek klıma ekranı gelıyo yok atlıyo tuketıcı haklarına başvurun 15 gun sure gectıysede en az 1000 tl paranızı almıslardır o cıhaz ıcın hata 1500 az paramı

Hoodemar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ılk defa boyle bı sorun duydum bağlantıda yada cıhazda bı hata olmasın?
soncta 15 gun ıade hakkınız var dolmadı ıse bu sure ıade edın paranızı gerı alın oyle sacma bı durum olamaz ne demek klıma ekranı gelıyo yok atlıyo tuketıcı haklarına başvurun 15 gun sure gectıysede en az 1000 tl paranızı almıslardır o cıhaz ıcın hata 1500 az paramı

15 günü geçtik
buradaki arkadaş iyi niyetli yardımcı olmaya çalışıyor.
Arkadaşlar baştan beri gerekirse söküp merkeze gönderir çözeriz sorunları diyorlar.
Daha bugün konuştum yazılım yüklenecek yarın veya pazartesi
Bakalım düzelme olacak mı
Cihazı sevdim aslında ama bu elektronik işi sanırım şansla alakalı.
Dana önce de bu tarz bir ürün kullanmıştım hiçbir problem yaşamamıştım.

Benim memnuniyetsizliğim biraz da sorunla karşılaşmakta.,Hani hevesle alıp da böyle olunca insan "Ulan orjinali dursaydı daha mı iyi olurdu ki" diye hayıflanıyor.

Dediğim gibi, şimdilik NAVITECH ilgili, sonuna kadar arkasında duracaklar mı ürünün göreceğiz.Sizlerle paylaşacağım. Ben ümitliyim.

Hoodemar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihaz söküldü merkeze gönderildi. Gelince nasıl olacak bilemiyorum. Öngörülene kadar orjinal ses sistemini taktılar. Ve ben düşünmeye başladım Boşa mı aldım navitech diye. Bence başarılı bir ünite Herşeyden önce çok hızlı arabayı çalıştırıyorum hemen devrede. Ayrıca kapı ayarlarını Yaptım Arac hareket edince Kapılar kilitleniyor şimdi. Durup Anahtarı kontaktan çıkarınca da Açılıyor . Uzaktan kumanda ayarlarınfelan da var. Sadece sofor kapısını açabiliyorsunuz mesela. Aklımdaki tek soru sanırım benim cihaz cd300 olan ve hoparlör çıkışı 4 adet mi emin Değilim. Yani arka kapılarda hoparlör yok. Sistem de bunu desteklemiyor gibi bişey söylemişti servis. Sonuç olarak orjinali de iyiymiş. Hafta başı navitech geri gelicek. 1000 tlye geri alacaklarını bilsem bir Dakka düşünmem geri vermek için.

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
çok kulanmamışsın, senin işini görmediyse, internetten sat gitsin, biraz indirimle zarardan kar edersin.