"Navin"marka Navigasyon ?

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: "Navin"marka Navigasyon ?

Eyvallah abi eline sağlık araştırma yapıyorum bence cyclone derken seninki de güzele benziyor aslında ne kadara taktırdın malum gelecek bizim sportta iki haftası kaldı  greatt

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay arkadaş navi de iç mekan da hoş duruyor Stiil mi navi mi amaan taktırırız sonradan navi dedik  ;D neyse hayırlısı ama hoş duruyor

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Eyvallah abi eline sağlık araştırma yapıyorum bence cyclone derken seninki de güzele benziyor aslında ne kadara taktırdın malum gelecek bizim sportta iki haftası kaldı  greatt

1800 TL

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gorsellik olarak necvox a benziyor.cihazin  servisinİn ariza durumunda arkasinda durmasi ve yayginligida onemli tabii. 
Gule gule kullanin.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Gorsellik olarak necvox a benziyor.cihazin  servisinİn ariza durumunda arkasinda durmasi ve yayginligida onemli tabii. 
Gule gule kullanin.

Sagolasın Bülent. Evet özellikle bu konuda sorularım olmuştu. ևünkü bilmedigim duymadıgım bi markaydı bu. Bana bu gibi konularda garanti verdiler. yaşayıp görecegiz bakalım : ))

Ben  geri görüş kamerası ve görsellik için aldım aslında.  O konularda da memnunum şu anda. TV görüntüsü, ses kalitesi vs gayet guzel.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekranın kenarlarında delil olmaması çok güzel. Acaba İstanbulda montajını yapan servis varmı.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx

Genel olarak güzel görünüyor, istanbulda bulabilirsem inceleyeceğim.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün servise ugradım "Balık sırtı anten"den dolayı iyi çekmeyen radyom için iyileştirme yaptılar. Navigasyon cıhazının oldugu yere kucuk bı kablo baglandı şimdi maşallahı var , en ucra köşede butun radyolar gayet güzel çekıyor.  Balıksırtının dezavantajı gitti.

Ayrıca USB'si torpido içinde kablo seklınde olanlar için haber vereyım. USB'yi de normal yerınde çalıştırabılıyorlar. O da kucuk bı parcayla hallediliyor. Sorun yok.

Bu arada Aydın Surtaş bayiinin servisine de gösterdikleri yakın ilgi ve titizlikten dolayı teşekkür ediyorum.  Genelde opel'in servisleri hakkında olumsuz şeyler duyuyorduk  ama biz Aydınlı'lar şanslıyız galiba.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navigasyonu hariç, menü birebir motevo. usb ve dvd menüsü kullanışsız maalesef :(