Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

8 yıl boyunca ücretsiz güncelleyrbilirsiniz! Eğer başka navigasyon kullanmak isterseniz kendiniz bile yükleyip kullanabilirsiniz

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:
arkadaşlar merhaba
geçen gün navimaster ile kötü bir tecrübem oldu. firmayı aradım elektrotain modeli ne zaman gelir diye sordum bugün yarın bekliyoruz dediler neyse perşembe günü aradılar cihaz geldi diye. cuma günü montaja gittim. ekran takıldı tabi ben büyük bir hevesle beklerken emre arkadaşımızın navimaster'ıyla yakından uzaktan alakası olmadığını gördüm. iş bitince emrenin videoyu gösterdim. elektrotain'in iki versiyonu var dediler. emre arkadaşımızın cihazında ekranla birlikte teybinin de değiştiğini söylediler. o kadar taktık çözüm bulalım dedim. firma da 2 ay sonra yeni cihaz gelince bunu söker onu takarız dediler. onu da kabul ettim. fakat bu sefer ödeme kısmında sıkıntı oldu. kredi kartında 2500tl limit olmasına rağmen bir türlü işlem yapılamadı. pos cihazları kartı yandan çekemiyor kart no güvenlik no son kullanma tarihi şifre herşeyi tek tek girmenin de etkisi olabilir. banka da kartınız şu an güncelleniyor diyince araca takılan ekranı tekrar söktürdüm ve 100 tl montaj demontaj ücreti ödeyip çıktım

herşeyde bir hayır var derler. zaten ekrana her komut verdiğinizde ekranın altından cd 300deki gibi 2 satırlık bir ekran sürekli çıkıyordu. anlayacağınız burunsuz çocuğum olmak üzereydi.

bu arada navimaster'daki kişileri kandırma dolandırıcılık vs hiçbir suçla suçlamıyorum işini yapmaya çalışan iyi insanlar. 2 ay sonra cihaz gelirse yine onlardan taktırmayı düşünüyorum. taktıracak arkadaşlara da tek tavsiyem Emre arkadaşımızın videosunu izletip bu cihazdan istiyorum demenizdir.

saygılarımla...

arkadaşlar merhaba

hatırlarsanız daha önceden küçük bir maceram olmuştu  :)

bugün itibariyle Emrenin taktırdığı cihazı bende taktırdım. normalde nisan sonu gelecekti ama 1 tane gelmiş öncelik verdiler yaşanan sıkıntılardan ötürü... ekran ana ünitesiyle birlikte takıldı.

sorularınız varsa içtenlikle yanıtlayabilirim. ekraanın ne kadar güzel olduğunu anlatmama gerek yoktur galiba Emre sağolsun hepimize yol gösterdi bu konuda.

Cihazda çözemediğim bazı noktalar var. bu konuda yardım alabilirsem sevinirim.

orta konsoldaki cd,radio,aux,tone, back,config vs tuşları hiçbir şekilde çalışmıyor. geçişler ya direksiyondan yada ekrana dokunarak sağlanıyor. ayrıca direksiyondaki ses açma kısma şarkılar arası geçiş yapma tuşları aktif olmasına rağmen mute ve bluetooth tuşları aktif değil.

Emre senin menüdeki astra j ayarları bunda yok mesela. ayrıca araçların orjinal congif ayarlarına da giremiyorum.

radyoda sıcaklık göstermiyor.

acaba eksik taktığı bir kablo vs mi var yoksa yazılımda mı sıkıntı var bilemedim.

bir de usb'de video oynatamadım. mp4 360 ve avi(mpeg4dix, 720x480 hd device) formatlarında video hazırladım fakat desteklenemiyor dedi. hangi format ve çözünürlükte hazırlamam lazım.

sıkıntılar şimdilik bundan ibaret  ;D

bunlara rağmen radyo, BT görüşmesi, navi ve özellikle geri görüş kamerası çok büyük nimetmiş. hem çok işe yarıyor hem de araca sınıf atlattı resmen.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oncelikle cihazın hayırlı olsun. Araca sınıf atlattigi kesin ancak saydigin olumsuzluklar iyi değil.

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok teşekkür ederim. evet neden böyle sıkıntı oldu anlamadım. umarım çözülebilecek birşeydir

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:
çok teşekkür ederim. evet neden böyle sıkıntı oldu anlamadım. umarım çözülebilecek birşeydir
Bu işin duayeni spitemre.  Umarım sana ve dolayısıyla bize yardımcı olacaktır.  Ama neden cihazı takan arkadaslara sormadiniz.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Telefon açayım da baksın foruma :)

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu işin duayeni spitemre.  Umarım sana ve dolayısıyla bize yardımcı olacaktır.  Ama neden cihazı takan arkadaslara sormadiniz.

işin gerçeği direksiyondaki ses açma kısma ve konsoldaki yuvarlak tuşlar çalışınca hepsinin çalıştığını düşündüm.

biochan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:
Hocam aracınız hangi kasa?