Navigasyonumda sorun...

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar size daha öncede söylediğim gibi navigasyonumun acılması 5 dk yı geçiyordu ben bu sorunumu bayiiye dile getirdim bayii beni navigasyonla ilgili kişiye gönderdi adam 3-4 saat uğrastıktan sonra navigasyonun kendi kendine virüs ürettiğini söyledi istanbulu aradı gerekli progragları aldı kurdu ama sorun düzelmedi daha sonra navigasyonu söküp hafıza kartını aldı biçimlendirerek sorunu halletti ama 1 hafta sonra tekrar o virüs diye adlandırdığı yazı dosyası gibi seylerden olustu ben bunu kendim tekrar sildim ve suan tekrar olustu bu konuda ne yapabilirim aynı sorunla karsılasan arkadaslar var mı bayi bana 60 km uzağımda

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navigasyonumda sorun...

yavaşlama bildiğim kadarıyla navigasyon kullanıldıkça ve üzerinde bazı düzenlemeler yapıldıkça
bazı dosyalar kaydediyor sd karta bu da açılmada yavaşlamaya neden oluyor
benim teleatlas haritasında yok ama igo primo yüklemiştim onda yavaşlama başladı
bunu düzenlemek için edindiğim bilgilere göre sys dosyası var, bunun düzenlenmesi ve birkaç dosyada düzenleme
tam vaktim olmadığı için bunlar araca uygun nasıl düzenlenir tam net bilgi için deneme yapamadım
ama servisin dediği gibi virüs de olabilir virüsün dışında kullanılan dosyaların sd karta çoğalması
ve haritanın yüklenirken bu dosyaları açarken kontrol etmesi dolayısıyla navinin daha geç açılması

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kullandığınız usb de bir virüs olabilir bir tarama yaptırın bence sorun düzelmezsede değişim talep edin derim

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

usb diskimi onlara mı taratayım sorun cıkmazsada değiştirmeyi talep edeyim önemli bir soru okadar yolu gitmeye değer sanırım opel için :) bu arada her sorunumla ilgileniyorsunuz sizlere cok tesekkür ediyorum

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayır bilgisayarınızda kendiniz tarayın,birde sorun tam olarak nasıl birşey benimde rotayı girdikten sonra bazen yüklemese 1-2 dk yı buluyor tek problem bu 1 yıldır kullanıyorum

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
hayır bilgisayarınızda kendiniz tarayın,birde sorun tam olarak nasıl birşey benimde rotayı girdikten sonra bazen yüklemese 1-2 dk yı buluyor tek problem bu 1 yıldır kullanıyorum
yok abi benim sorunum sadece acılırken geç açılıyor acıldıktan sonra hiç bir sorun yok hele uyduya baglanması saniye almıyor sorunda hafıza kartına yazı dosyası formatında bişey kopyalanıyor ondan sadece 1 tane olması gerekirken benim ki 10 bin civarında kopyalıyor buda kasmasına sebeb oluyor

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorun bende de var dont panic programını kullanıyorum. bende de binlerce .txt dosyası üretip yavaşlamaya neden oluyo. bunun bir yöntemini buldum gibi ama ne kadar mantıklı bilmiyorum. bu dosyaların hepsini sildikten sonra, bir daha asla teyibin açma kapama tuşuna basmayacaksın. her açılış kapanışta çok fazla bu .txt dosyalrından oluşturuyor. yani kontak çalıştığında cihaz açılacak, kontağı kapattığında cihaz kapanacak. hiç bir şekilde teyibin açma kapama tuşuna basmaycasınız.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone da bu sorunu yaşayanlar
don't panic yazılımını mı kullanıyor acaba?
çünkü ben cyclone kullanıyorum ama ben de teleatlas navi haritası yüklü
buradan bir bağlantı kurulabilir mi acaba

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakan seni yoracak bir özel mesaj attım. bende dont panic yüklü, program çalıştığında ( donma yapmadığında ) camilerin tuvaletine kadar buluyor ama adında meymenet yok işte "dont panic", virütik hareketleri var. cihazın sd kartına binlerce.txt dosyası yumurtlatıyo buda cihazı kasıyor. benim tecrübeme dayalı cihazın ( teyibin ) on/off tuşunu kullanınca bu dosyalar çoğalıyor.

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
hakan seni yoracak bir özel mesaj attım. bende dont panic yüklü, program çalıştığında ( donma yapmadığında ) camilerin tuvaletine kadar buluyor ama adında meymenet yok işte "dont panic", virütik hareketleri var. cihazın sd kartına binlerce.txt dosyası yumurtlatıyo buda cihazı kasıyor. benim tecrübeme dayalı cihazın ( teyibin ) on/off tuşunu kullanınca bu dosyalar çoğalıyor.
ben pek fazla kullanmıyorum fakat ben de de cok var bende dont panic kkurulu baglanması fln kullanımı cok hosuma gidiyor ama kasma yapıyor bu dosyalar yüzünden