NAVI 900

aguldemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar; Aracımda CD 400 mevcut. Ben bu aracıma NAVI 900 (Sadece yurt dışında ops. Türkiye'de mevcut değil) takmak istiyorum. Cihazı buldum. Ama teknik bilgiye ulaşamadım. Kamera bağlantısı, çıkışları, video izleme ve en önemlisi harita güncelleme.
Teknik bilgi dışında, bu cihaz benim aracıma takılır mı? Ön panelle navi tuşu var, bağlatı kabloları bunu desteklermi? (Direk soketleri takmamız yeterli olurmu) 
Şimdiden herkese teşekkürler.

enisokan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: NAVI 900

aguldemir' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar; Aracımda CD 400 mevcut. Ben bu aracıma NAVI 900 (Sadece yurt dışında ops. Türkiye'de mevcut değil) takmak istiyorum. Cihazı buldum. Ama teknik bilgiye ulaşamadım. Kamera bağlantısı, çıkışları, video izleme ve en önemlisi harita güncelleme.
Teknik bilgi dışında, bu cihaz benim aracıma takılır mı? Ön panelle navi tuşu var, bağlatı kabloları bunu desteklermi? (Direk soketleri takmamız yeterli olurmu) 
Şimdiden herkese teşekkürler.

Opel'in orjinal CD500, Navi900 vs. gibi cihazları fabrika çıkışı aracın VIN koduna özel kodlanmaktadır. Bu da araçtan sökülerek çalınıp başka araca takılmasının engellenmesi içindir. Kodun elle girilme olanağı yok. Yurt dışında kırabilen yerler varmış ama ne kadar doğrudur bilemem. Yani diyeceğim o iş olmaz. Ancak Necvox, Cyclone vs. gibi yan sanayi marka bir cihaz takarak kamera, video, internet, android vs.vs özelliklere sahip olabilirsiniz.