NAVİ 600 PROBLEM

NAVİ 600 DETAYLI ADRES BULMA SIKINTISI

• NAVİ600

Oy: 2 100.0%
  • NAVİ600

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba astra j sport aracımı üzerinde orjinal navi 600 navigasyon sistemi ile satın aldım.fakat navigasyona adres girerken sıkıntı yaşıyorum.bu cihaza türkiye haritası alınırken yüklenmiş ve bütün ayarları yapılmış durumda.fakat ben ilçe mahalle cadde ve sokak ismi yazamıyorum.bu cihazı kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse memnun olurum...

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NAVİ 600 PROBLEM

Aynı dertten bende muzdaribim.Güncellemesi var mı yok mu onuda bilmiyorum  walll

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dert nedir daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Dest tuşuna basıp direk adres girişi yapabilirsiniz. Alttaki kumanda kolunu çevirerek ve dış halkayı bastirarak secim yapacaksınız.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım adres girmekte sıkıntı yaşamış ben yanlış anlamışım konuyu.Mahalle-Sokak yetersizliğinden yakınıyorum bende  steeringwheel

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ben derdimi anlatamadım sanırım.diyorum ki navigasyona gideceğim adresi yazmak istediğimde detaylı adres bilgilerini giremiyorum ekranda ilçe mahalle cadde sokak yazılacak bir bölüm yok.detaylı adres yazılamadıgından dolayı bu navigasyon hiç bir işime yaramıyor.eger bu navigasyonun böyle bir özelliği yok ise hiç bir b....ka yaramadıgı durumu ortaya çıkıyor ki verdigim paraya yazık 200-300 tl ye harici bir navigasyon alsaymışım hem işe yarayacaktı hem param cepte kalacaktı.... ֖rnek : ben Pendik'te oturuyorum ve Kadıköy ilçesi birlik Mahallesi Ankara caddesi kiraz sokak No: 17 adresine gitmek istiyorum fakat Kadıköy yazdım mı iş bitiyor ne sokak ne cadde yazabileceğim hiç bir yer yok :)) ilçeleri  biliyorum tabelalar zaten götürüyor fakat mahalle sokak bulmada işe yarayacakken hiç bir şeye yaramıyor :)) en kısa zamanda servise gidip soracağım öğrendiklerimi paylaşacağım fakat aracında 2200 tl degerinde orijinal Navigasyon olupta harici navigasyon alıp cama takan biri olacağım bu durumda rezil olan ben mi yoksa Opel mi olur ?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navigasyonu açtıktan sonra konsoldaki "DEST" butonuna bastıgınızda karşınıza gelen menüden adres girilmesi bölümüne girip İL-Cadde-Sokak seçeneklerinin gelmesi lazım.Gelmiyosa güncellemede mi  sıkıntı var acaba  023hm
Bi daha denedikten sonra olmuyosa servisle irtibata geçin telefonlada olsa bi sorun.Belki daha önce bu sorunu yaşamış birileri vardır sizi aydınlatabilirler 045thumbsup

cuatro4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar konuyla alakasız olacak biraz ama bende navi600 lü sport sipariş ettim halen bekliyorum aracı merak ettiğim orjinal navi600 olunca bluetooth özelliği aktif oluyormu cosmo lardaki gibi?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bluetooth sadece cosmolarda var biliyorum.Mesela benim araçta orjinal navi var ama bluetooth yok  çekiççç

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Bluetooth sadece cosmolarda var biliyorum.Mesela benim araçta orjinal navi var ama bluetooth yok  çekiççç

Sunroof ile birlikte bluetooth paketide veriliyor diye biliyordum emin misiniz olmadığına?