Nasiol ZR53 nano boya koruma dayanıklılık

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Naziol ZR53 nano boya koruma dayanıklılık

mod arkadaşlar başıktaki "z" yi "s" yapabilirlerse sevinirim. nasiol olmalıydı  :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ürünü ben de izleyip beneğip aldım, ama uygulama daha nasip olmadı :) Evde duruyor, önce pasta cila lazım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Bu ürünü ben de izleyip beneğip aldım, ama uygulama daha nasip olmadı :) Evde duruyor, önce pasta cila lazım

ben cam koruma ürününü alıp uygulayabilirim hoşuma gitti. yaklaşık 2 ay daha Erzurum'dayım ve tam yağmur mevsimi burda

GlasShield Uygulama

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nasiol zr53 iyi bir ürün olsada uygulaması zor ve en ufak hatayı kaldırmıyor ve geri dönüşüde zor oluyor. En ufak su zerresi tüm uygulamayı mahfedebiliyor. Ben metal coat f2 uyguladım, zr53 e göre çok daha kolay olmasına rağmen bir parçada sorun oldu ve ellede düzelmiyor. Fıslatırken nokta nokta cam gibi biryerlere sıçrarsada iz kalıyor. Ben şahsen bundan sonra klasik wax ile devam edeceğim, meguiars, autoglyim gibi...

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ön cama uygularsanız kısa bir süre sonra sileceklerinizi değiştirmeniz gerekecek.

Yan ve arka camlarda 20.000km oldu hala çok iyi. Ön cam da ise sileceğin değdiği yerler normale döndü gibi.

ZR53' ü uygularken talimatlara çok dikkat edin!

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Glass Shield ben de kullandım güzel ürün, araç yıkarken oluşan görüntü özellikle çok hoşuma gidiyor :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Nasiol zr53 iyi bir ürün olsada uygulaması zor ve en ufak hatayı kaldırmıyor ve geri dönüşüde zor oluyor. En ufak su zerresi tüm uygulamayı mahfedebiliyor. Ben metal coat f2 uyguladım, zr53 e göre çok daha kolay olmasına rağmen bir parçada sorun oldu ve ellede düzelmiyor. Fıslatırken nokta nokta cam gibi biryerlere sıçrarsada iz kalıyor. Ben şahsen bundan sonra klasik wax ile devam edeceğim, meguiars, autoglyim gibi...

bilgilendirmeniz için  thnxx. ben şu an cam için su itici düşünüyorum ama o da problemse yanaşmayayım. başlık da açmıştım yaptığım uygulama ile ilgili ( http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11545.0 ) yeni wax,srp tarzı şeyler aldım bunların bitmesi epeeeyyy zaman alacak. boya korumaya bende bunlarla devam edeceğim.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Ön cama uygularsanız kısa bir süre sonra sileceklerinizi değiştirmeniz gerekecek.

Yan ve arka camlarda 20.000km oldu hala çok iyi. Ön cam da ise sileceğin değdiği yerler normale döndü gibi.

ZR53' ü uygularken talimatlara çok dikkat edin!

neden silecekleri değiştirmek zorunda kalıcam? bu ekstra masraf demek.

direkt hd wax'ı boyaya sürdüğümün yarısı kadar sürsem nasıl olur Oğuz kardeşim?

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nasiol ZR53 nano boya koruma dayanıklılık

eliniz yatkın değilse ve nano ürünlerde tecrübeniz yoksa çok tehlikeli olabilirler amatör kullanıcılar için wax falan iyidir :)