nasıl kampanya? fikriniz arkadaşlar.

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: nasıl kampanya? fikriniz arkadaşlar.

kaput korumadan uzak durun derim

herhangi bir kuş pisliğinde sizi üzecektir. 

çabuk deforme olur sökülmesi uğraştırır;

749 tl kaput filmine para vereceğime 3 senede 1 boyatsam yine de daha karlı olurum  greatt

hatta üste 500 tl fazla verin 1500-2000 tl arasında aracı komple folyo ile kaplayın ondan daha iyidir.

cam filmi llumar derim 4 aracımda da llumar kullandım çok memnun kaldım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

motor koruma ilerleyen zamanlarda çok fazla kir topluyor hiç tavsiye etmem
kaput koruma çok güzel bir koruma sağlıyor ama ilerleyen zamanlarda çıkarıldığında diğer alanlara göre renk
daha canlı görününce sanki boyanmış gibi duruyor
3m cam filmi çok koyu yaptırmayın

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
motor koruma ilerleyen zamanlarda çok fazla kir topluyor hiç tavsiye etmem
kaput koruma çok güzel bir koruma sağlıyor ama ilerleyen zamanlarda çıkarıldığında diğer alanlara göre renk
daha canlı görününce sanki boyanmış gibi duruyor
3m cam filmi çok koyu yaptırmayın

ben ziebart 2 numara düşünüyordum 3m yaptırırsam ona uygun bi ton seçmeyi düşünüyorum çok koyu tercihim değil fakat 3m hakkında bilginiz var mı nasıldır? ya da yaptıranlar var mıdır?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ben ziebart 2 numara düşünüyordum 3m yaptırırsam ona uygun bi ton seçmeyi düşünüyorum çok koyu tercihim değil fakat 3m hakkında bilginiz var mı nasıldır? ya da yaptıranlar var mıdır?
Ben Llumar 2 numara yaptırmıştım güneş ışınlarını resmen kesiyordu ve güneş ışığı yakmıyordu çok memnundum
Bunlar arasında 3m ve ziebart yaptıran arkadaşlar var sitemizde onlar da memnundu
zaten bu üç marka en iyilerinden

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Ben Llumar 2 numara yaptırmıştım güneş ışınlarını resmen kesiyordu ve güneş ışığı yakmıyordu çok memnundum
Bunlar arasında 3m ve ziebart yaptıran arkadaşlar var sitemizde onlar da memnundu
zaten bu üç marka en iyilerinden

aydın daki opel servisi yukarda yazdığım kampanyayı sunuyor ve cam filmleri 3m ben ziebarta koşullanmıştım ama o da kaput + cam filmi =1000tl diyor ama aydındaki opel paketi komple 1200 e yapıyor cok kararsız kaldım

3m yaptıran arkadaşlarda yazabilirlerse sevinirim video araştırıyom sürekli güzel şeyler buldukçada forumdaşlarımız için paylaşırım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ziebart in kendi cam filmi yok. 
3m tercih edin bence.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben mayıs ayında Ankara Reis otodan aldığım AStra J Sport still A/t aracıma motor koruma, boya koruma, iç döşeme vinil ve cam su itici için 300 tl verdim.çok başarılı oldu.Cam ve kaput korumayı düşünüyorum.5 cam için ılumar 2 numara 300 tl kampanyalı fiyatı ( normalde 450 tl), komple karut filmi için 400 tl fiyat verdiler.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erm2323 link' Alıntı:
cam filminde kesinlikle ziebart veya lumar, 3m'den daha kaliteli markalar, ayrıca bende sonaxta 400 tl verip boya koruma yaptırdım inanki hepsi hikaye. o kadar paraya yazık edersin. koltuk korumayı 300 tl civarına yapıyorlarsa, fiyat acayip uçuk ben 350 tl'ye yarı deri koltuk kılıfı diktirdim cosmo döşemesinden çok çok daha iyi oldu. bence bahsettiğin uygulamalar sadece para tuzağı.

Bu yarı deri koltuk kılıfı uygulamasının fotograflarını paylasabilir misiniz?

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam Allah hayırlı etsin... güzel günlerde kazasız belasız kullanın inşallah..
kaput korumayı yarım yapmayı öneriyorlar.. Allah vermesin kaza anında kaput eğilip darbeyi emiyormuş.. koruma filmi çekildiği zaman bu eğilme olmuyormuş ve içeri yani ön koltuklara doğru giriyormuş.. Ben sırf bu yüzden vazgeçtim.. yarım olunca da iz kalıyor hem kullanırken hem de çıkarınca... takdir sizin tabii ki... Tekrar hayırlı olsun...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam filmi iyi güzelde yaptırdıktan sonra hem ceza yemek hem de cam fılmının cıkarılması insanın canını yakar, ben llumar 2 numara ıcın 250 lıraya anlasmıstım fakat ceza yıyenlerı gordukten sonra vazgectım.