nasıl Accord

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ordudaki servis iyidir işini görür. Sonuçta araca bir baktıracaksın atla deve değil öncesinden konuş öyle git. Ama sakın sakın sanayiye gideyim az masrafla baktırırım deme. Aracın tamamen elektronik bir araç iyice bir bakılması lazım. göremediğin bir sıkıntı 50 liradan kaçtığın için sana 2-3 bin liraya kadar mal olur. Aman diyeyim çok sağlam olmakla birlikte çok hassas bir araba alıyorsun kaçınma derim kardeş. Sen trabzondan geleceksin anladığım kadarıyla yani doğudan geleceksin söyle arkadaşa orduda buluşun. Ünye ordu arası 60 km yaklaşık olarak.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç söylendiği gibi çıkmadı. km yaklaşık 135 bin düşürülmüş (normal şartlarda şuan 240 bin küsürden gidiyor). 1 parça fazladan boya çıktı. motor ve direksiyon kutusunda kaçak var. geçmişteki ufak bi kazasında airbeg hasarı görünüyor. masrafı paylaştık çıktım geldim.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç söylendiği gibi çıkmadı. km yaklaşık 135 bin düşürülmüş (normal şartlarda şuan 240 bin küsürden gidiyor). 1 parça fazladan boya çıktı. motor ve direksiyon kutusunda kaçak var. geçmişteki ufak bi kazasında airbeg hasarı görünüyor. masrafı paylaştık çıktım geldim.

hayırlısı kardeş şimdi hak verdin umarım bana servis diye ısrar ettiğim için :) boya önemli değilse de 300-500 fiyatı aşağı çeker ama dediğim gibi yine önemli değil ama km sahteciliği motor ve dir. kıtusunda kaçak olması airbag hasarı sıkıntı tabi. Bir de adam en temiz accord fiyatı çekmiş hey Allahım ya dolandırıcıdan geçilmiyor arkadaş. Ne istedi servis ücret olarak? ilanı direk kaldırmış zaten..

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı kardeş şimdi hak verdin umarım bana servis diye ısrar ettiğim için :) boya önemli değilse de 300-500 fiyatı aşağı çeker ama dediğim gibi yine önemli değil ama km sahteciliği motor ve dir. kıtusunda kaçak olması airbag hasarı sıkıntı tabi. Bir de adam en temiz accord fiyatı çekmiş hey Allahım ya dolandırıcıdan geçilmiyor arkadaş. Ne istedi servis ücret olarak? ilanı direk kaldırmış zaten..
hak vermemek mümkünmü hocam. ilanı ben gitmeden kaldırmıştı ben söylemiştim. ancak onunda suçu yok oda ketenpereğe geldi. adam çöktü resmen. tek suçu alırken arabasını sağlam baktırmaması. nasip değilmiş. bu direkten dönen 4. accord oldu. daha zorlamam heralde.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada servis 100 tl istedi. ama güzel baktılar arabaya ilgilendiler

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ketenpere kandırılmak gibi bir anlamı var. Biri tokatlamış gibi... Yanlız bu benzin fiyatlarında 2.0 2.4 atmosferik helede honda gibi yakıtı içen araba almaya yeltenmek büyük cesaret :)

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sözcüğün anlamı tam olarak nedir? Nerenin ağızıdır? Merak etttim. Yazarsan sevinirim.
halk arasında sıkça kullanılan kelimedir. bilmemen garip. amacın bağcıyı dövmek değilde üzüm yemek olsaydı araştırırdım. ama merak ediyosan buyur internet önünde.

Leonlior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergün hocam,

bende aracımı almadan önce aynı senin gibi kafayı accordlara takmıştım. Hatta kafamdaki tek alternatif accord du ve başka araç düşünmüyordum. Yalnız benim idealim 2.4 dü... Elimdeki meblağdan bir kısmı acil harcamam gerekti ve sonra accorddan vazgeçmiştim ve kısmet vectraya oldu, hoş ondanda çok memnunum:)

Accord arayışlarım sırasında araştırmalarım sonucu bu arabanın gerçekten çok uzun ömürlü oldugu(504 bin kmde 2.4 accord kullanıcısı biliyorum), kronik problemlerinin yok denecek kadar az oldugunu(olanlarda küçük maliyetli ufak tefek şeyler) öğrendim. Hatta 1-2 tane 2.4 accordu da kullanma şansım olmuştu, araba gerçekten kral.Tek kusuru, sürüş esnasında yol sesini içeriye fazla alması. Özellikle uzun yollarda biraz rahatsiz edebilir bu durum. Onun dışında herhangi bir problem ben göremedim. Ben sana temiz, prins veya teleflex lpg li, 2.4 accord almanı öneririm. Eğer biraz daha geniş çaplı araştırırsan 27-28 e 2.4 temiz accord rahatlıkla bulunuyor. E vergisi ne olacak bunun diye sorarsan; kasko değerinin yüzde 5 i vergisini geçtiği için 2.4 ler 2.0 larla aynı vergiyi veriyor, e daha ne olsun:)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
halk arasında sıkça kullanılan kelimedir. bilmemen garip. amacın bağcıyı dövmek değilde üzüm yemek olsaydı araştırırdım. ama merak ediyosan buyur internet önünde.

1. Halk arasında sıkça kullanıyor olması illa ki duymuş olacağım anlamına gelir mi?

2. Sözcüğü bilmemem suç mu?

3. Nasıl bir öngörüye sahipsin ki benim amacımın bağcıyı dövmek olduğunu söylüyorsun?

4. Sorduğum soruda ne gibi bir problem var?

5. Sormadan önce internetten araştırmıştım. Ancak sözcüğü yanlış yazdığın için hiçbir sonuç alamadım. "ketenpereğe" şeklinde kullandığın için sözcüğün kökü "ketenperek" olarak görünüyor. Nitekim araştırma aşağıdaki şekliyle sonlanıyor:

http://www.google.com.tr/#hl=tr&scl....,cf.osb&fp=798f633d1d53dc65&biw=1024&bih=601

Eğer "ketenpereye" şeklinde yazsaydın sözcüğün kökünün "ketenpere" olduğu anlaşılırdı ki ben de arama motoruna bu şekilde yazardım ve karşıma şu sonuç çıkardı:

http://www.google.com.tr/#hl=tr&scl....,cf.osb&fp=798f633d1d53dc65&biw=1024&bih=601

Haliyle "ketenpere"nin ne olduğunu öğrenmiş olurdum. Ama sen düzgün yazmadığın için araştıramadım ve sana sordum. Hata etmişim. Affeyle!